V domácím prostředí těsně udolali nováčka soutěže z Hlavice. Utkání poznamenalo značně podmáčené hřiště, které se během utkání změnilo v jedno velké brouzdaliště. Utrpěla tím hlavně samotná hra obou týmů, kterou místo té kombinační vystřídala ta „anglická“, tedy nakopávaná. Ale po pořádku.

FC Buldoci Karlovy Vary 1
SK Hlavice 0

První střelu v zápase si připsal na své konto kapitán Buldoků Karel Tichota, ale střela mu nesedla podle jeho představ. Tím však odstartoval skvělou desetiminutovku svého týmu. V 9. minutě se vyznamenal při rohovém kopu Tichoty, který poslal hlavou do břevna hostující branky Vondráček, brankář Hlavice Koubus, který úspěšně kryl i dorážku Velkoborského. Poté začali zlobit i hosté, ale jejich útočná snaha končila na dobře dirigované obraně Buldoků. Ani domácí neměli potřebné střelecké štěstí posunout ukazatel skóre o stupínek výš, a proto se také dvě stě padesát nejvěrnějších fanoušků branky v první pětačtyřicetiminutovce nedočkalo.

Druhý poločas už byl o něco zajímavější. V 52. minutě Buldok Mičkal pálil z hranice vápna hostí, ale střídající brankář Hlavice Bejr byl na svém místě. O chvilku později zkoušel pozornost z dvaceti metrů i karlovarský Kotáb, ale také neuspěl. Buldoci pak odstartovali dobývání hostující branky, ale neúspěšně. Nejdříve tečovanou střelu Osloviče vyškrábl s námahou nad břevno své branky Bejr a s nepořízenou se potázal i Chod, který z úhlu trefil pouze padajícího brankáře Hlavice.

Poté vstoupili do hry i rozhodčí a na hřišti se začalo pořádně přiostřovat. I přesto se Buldoci dál tlačili do pokutového území hostů, ale fotbalová štěstěna jako by se k nim odvrátila zády. Své by o tom mohl povídat Vondráček, když jeho hlavička skončila těsně vedle hostující branky. Fotbalový pánbůh je však spravedlivý.

V 90. minutě si mohli domácí poprvé a naposled zajásat. Oprávněně. To ve vápně Hlavice poslal nedobrovolně k zemi exligista Jan Flachbart dalšího exligistu Jana Velkoborského a hlavní arbitr duelu ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. Ten pak s ledovým klidem proměnil Marián Geňo. Vedení Buldoků mohl poté pojistit Mičkal, ale opět vyhořel na dobře chytajícím Bejrovi. Buldoci tak i ve třetím domácím utkání neprohráli a zaslouženě si připsali na své konto cenný skalp houževnatého nováčka.

Branka: 90. Geňo (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kubec – Špoták, Burda. ŽK: 4:5. ČK: 0:1 (84. Mizera). Diváci: 250.
FC Buldoci: Četverík - Kubice, Velkoborský, Oslovič – Hrubý, Tichota (63. Mašek), Vondráček, Kotáb (73. Janáček), Chod – Tafat (46. Mičkal), Geňo. Trenér: Stanislav Procházka.