Tentokrát lázeňskému týmu vystřílel velmi cenný bod v duelu s jabloneckou rezervou dvěma góly útočník Vlastimil Chod. Po úvodním oťukávání udeřili v zápase jako první hosté. A hned gólově. V 16. minutě prošel mezi obránci Jablonce Vlastimil Chod a jeho střela z hranice šestnáctky skončila poprvé za zády domácího brankáře Zicha.

Domácí se dostávali proti bojovnému týmu hostů do zápasu velmi těžko. I přesto se v prvním poločase dočkali i vyrovnání. Ve 37. minutě prošel rohový kop domácích ke zcela volnému Fujerikovi, který přesnou střelou vyrovnal netradičním ´šatňákem´ ukazatel skóre.

I vstup do druhého poločasu vyšel fotbalistům z Karlových Varů.

V 62. minutě vstřelil z hranice šestnáctky Jablonce svou druhou branku v duelu Vlastimil Chod. Poslední slovo však měla v utkání překvapivě rezerva Jablonce. V 72. minutě po rychlé akci domácích srovnal skóre ´angličákem´ Kocourek. Do konce zápasu se již nic podstatného nezměnilo, a Buldoci si tak odvezli velmi cenný bod.

Jablonec B – FC Buldoci 2:2

Branky: 37. Fujerik, 72. Kocourek – 16. a 62. Chod. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Jan Dobrý – Kalenda, Tereba. ŽK: 3:3. Diváci: 150.
FC Buldoci Karlovy Vary: Kolář – Tichota, Oslovič, Kubice (73. Mašek), Hrubý, Janáček, Velkoborský, Vondráček, Mičkal (90. Řezáč), Kotáb, Chod (68. Geňo). Trenéři: Jiří Schveiner a Stanislav Procházka.