Hráči Buldoků sahali v Jablonci po vítězství

Jablonec — Velmi dobře rozehraný duel měli karlovarští Buldoci na hřišti v Českém Dubu, kde je v rámci desátého kola České fotbalové ligy přivítala jablonecká rezerva.

14.10.2008

Jablonec se rozešel s Buldoky nerozhodně. Jednu branku vstřelil jablonecký útočník Fujerik (vlevo).Foto: DENÍK/Ota Bartovský

Buldoci v utkání dvakrát vedli, přesto na vítězství nedosáhli. I tak je to pro karlovarský tým velký úspěch. V době reprezentační přestávky nastoupilo do utkání v dresu jablonecké rezervy hned sedm hráčů širšího kádru ligového A týmu.

I přesto šli do vedení právě hosté, když v 16. minutě vysunul přihrávkou mezi jabloneckými stopery Kotáb Choda, který přehodil vyběhnuvšího brankáře Jablonce a poslal tak Buldoky do vedení. Domácí srovnali ukazatel skóre v závěru prvního poločasu, kdy se po standardní situaci prosadil Fujerik.

„Jablonec nastoupil posilněn o několik hráčů z ligového týmu a na jeho hře to bylo hodně znát. Hrál rychlý kombinační fotbal,“ ohlédl se za utkáním karlovarský asistent Jiří Schveiner.

Po změně stran přidali Buldoci druhou branku, kterou vstřelil v 62. minutě střelecky disponovaný Chod. V 72. minutě pak uzavřel účet duelu po závaru před karlovarskou brankou Kocourek, který dorazil balon do karlovarské svatyně pomocí tyče a následné teče zad brankáře Koláře.

„Musím kluky pochválit za velkou bojovnost, jelikož jsme sehráli velmi těžké utkání. Na hřišti jsme opět ukázali týmový výjkon. Navíc se střelecky zaskvěl Vlasta Chod,“ liboval si Schveiner.

14.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Předjíždějící motorkář skončil v nemocnici, auto je jen nabořené

Karlovy Vary - Řidič osobního automobilu srazil motorkáře, který ho předjížděl. Motorkář byl s těžkým poraněním páteře letecky transportován do nemocnice.

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Karlovarsko – Dvě hromadné nehody, při nichž to naštěstí odnesly hlavně plechy automobilů a záchranáři pomáhali jen jednomu lehce zraněnému, se staly v pondělí. Obě měli na svědomí řidiči náklaďáků.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.