Ve vloženém 34. kole české fotbalové ligy je porazila fotbalová družina Jindřicha Dejmala. I když se v utkání hodně jiskřilo, nakonec se z výhry radovali hosté.

Buldoci – Sezimovo Ústí 0:2

Než se domácí na hřišti pořádně rozkoukali, vstřelil v 5. minutě úvodní branku duelu hostující útočník Stanislav Kochlöfl. Buldoci poté hráli s respektem, a to jim hodně svazovalo nohy. Navíc jim chyběla klidnější hra a finální přihrávka, zatímco hosté do čeho kopli, to skončilo v brance. Ve 37. minutě nachytal z hranice šestnáctky Buldoků „na švestkách“ obloučkem brankáře domácích Četveríka Marián Horka. I když poté Buldoci soupeře zatlačili, branky se již v prvním poločase nedočkali.

Po změně stran přibyly na hřišti místo fotbalu osobní souboje, ale hlavně velká vlna emocí. Proto se pak hrálo na samé hraně fair play. V 51. minutě si vyšplápl na domácího Kotába Marcel Kordík za což se poroučel předčasně pod sprchy.

Nešel však sám.

Po incidentu si vše přiběhl vyříkat jako „Zorro Mstitel“ karlovarský obránce Michal Kubice a po právu doprovodil Kordíka do šaten.

Poté hra upadla do průměru, ale přesto více ze hry měli domácí. Jejich šance však nijak hostujícího brankáře zmíry nevyvedly. Do konce utkání se již nic nezměnilo a hosté si tak odvezli cenné tři body.

Branky: 5. Kochlöfl, 37. Horka. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Mokrusch - Rauch, Paták. ŽK: 4:3. ČK: 1:1. Diváci: 200.
FC Buldoci: Četverík – Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý (84. Zápotocký) – Vondráček, Řezáč, Kotáb, Kovařík (65. Staněk) – Geňo, Vincenc.

Union Cheb nestačil na tým Jablonce B

Ani druhému zástupci karlovarské kopané se vloženém kole nedařilo.

Jablonec B – Union Cheb 3:0

Domácí tým šel do vedení v desáté minutě, když se trefil z hranice šestnáctky přesně k tyči jablonecký Dušan Nulíček. Do konce prvního poločasu se už nic podstatného na hřišti neudálo, a tak se šlo do kabin za příznivého stavu pro domácí.

Hned po obrátce stran Jablonec přidal druhou branku. V 54. minutě podruhé překonal chebského brankáře Kunce Muris Mešanovič. Gólovou pojistku domácích pak přidal v závěru utkání svou druhou brankou v zápase Dušan Nulíček.

Branky: 10. a 86. Nulíček, 54. Mešanovič. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Mareš – Vnuk, Myška. ŽK: 3:2. Diváci: 200.
Union Cheb: Kunc – Martínek, Vagrčka, Linhart, Chod – Mašek (55. Jungman), Sládeček (69. Macháček), Sviták, Borovský (82. Barvínek), – Mour, Bauer.