Buldoci tentokrát doma uhráli nerozhodný výsledek s posledním týmem třetiligové tabulky Letohradem.

V samotném utkání si první velkou příležitost vytvořili Buldoci ve 21. minutě, kdy Chodův centr dosedl přesně na kopačky Mičkala, který ale svou ránu z hranice malého vápna poslal vysoko nad letohradskou branku. I když si Buldoci vytvořili poté drtivou herní převahu, branku se jim nepodařilo vstřelit.

Branky se dočkali promrzlí diváci až ve druhém dějství.

V 68. minutě naservíroval přímý kop kapitán karlovarského týmu Karel Tichota přesně na hlavu střídajícího Jana Velkoborského, který pak bez problémů usměrnil míč za záda letohradského brankáře Kykala. Vstřelená branka karlovarský tým ještě více motivovala, ale bez brankového efektu.

Za zmínku tak stojí karetní desetiminutovka obou týmů, které vyfasovaly po zásluze na každé straně po třech žlutých kartách. Když se pak hra uklidnila, přišel pro Karlovaráky šok. V 85. minutě si naskočil na nenápadný centr v pokutovém území Buldoků Ujec a bylo vyrovnáno. Buldoci poté vrhli všechny své síly do útoku, ale kýžené tříbodové branky se již nedočkali.

FC Buldoci – Letohrad 1:1

Branky: 68. Velkoborský – 85. Ujec. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rauch - Košan, Paták, DS Krejčí. ŽK: 4:3. Diváci: 184.
FC Buldoci: Četverík - Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Vondráček, Mičkal 46. Velkoborský), Kotáb, Tafat (58. Geňo), Chod, Nerad (36. Janáček). Trenéři: Jiří Schveiner, Stanislav Procházka