„Taková utkání jsou vždy ošidná,“ myslí si asistent karlovarských Buldoků Jiří Schveiner. A dobře ví, o čem mluví. Naposledy toto rčení převedl tým Náchoda v realitu v utkání s Varnsdorfem, který porazil 2:1.

„Náchod ještě narychlo udělal nějaké přestupy a posílil svůj tým. Máme nějaké informace k dispozici, ale my chceme na hřišti soupeře dohnat bodovou ztrátu z domácího prostředí,“ narážel Schveiner na nerozhodný výsledek s Vlašimí.

Deváté Karlovy Vary ztrácí v průběžné tabulce na druhou příčku pouhé čtyři body. „Tabulka je hodně vyrovnaná. Jednou prohrajete a jste dole a zase naopak, proto nesmíme soupeře podcenit a musíme makat naplno,“ upozorňuje Schveiner.

Jeho tým by měl být až na kapitána Karla Tichotu, který si odpykává karetní trest, kompletní. „Chceme bodovat naplno. Pak nás čekají ještě dvě utkání doma a jedno venku, proto chceme získat co nejvíce bodů, abychom se udrželi v horních příčkách tabulky, a měli tak dobrou výchozí pozici pro jarní část,“ odtajnil cíl karlovarského klubu Jiří Schveiner.