„Hráči neplnili, co jsme si řekli. Hráli jsme špatně a navíc jsme do toho nedali srdce, a takhle prostě vyhrávat nebudeme,“ zlobil se po prohraném utkání v Plzni, kde Buldoci podlehli v rámci západočeského derby juniorce Viktorie 0:3, karlovarský trenér Jiří Schveiner.

A aby ne. Buldoci totiž i napodruhé na hřišti soupeře totálně vyhořeli. Napravit reputaci si tak mohou již tuto neděli 5. dubna, kdy na drahovické umělce budou hostit od 10.30 hodin mužstvo Sparty Krč.

„My potřebujeme odčinit porážku z Plzně. V domácím prostředí bychom rádi složili úspěšně reparát,“ burcuje Schveiner.

Jenže Krč patří ke špičce třetiligové soutěže, a tak Buldoky nečeká nic lehkého. Krč je v průběžné tabulce na třetím místě se ziskem pětatřiceti bodů. V posledním utkání pak Sparta překvapivě v domácím prostředí podlehla sestupem ohroženému Náchodu v poměru 0:1.

„Po porážce s Plzní budeme muset udělat nějaké změny v sestavě,“ upozorňuje karlovarský trenér. K dispozici mu budou všichni hráči, navíc se do hry zapojí i Vondráček, který si odpykal karetní distanc.

Karlovaráci budou v utkání, které načne svou kapitolu v nedělním dopoledni, spoléhat také na podporu svých fanoušků. „Mělo by být ideální fotbalové počasí, takže věříme, že přijdou diváci v hojném počtu,“ přeje si kouč.