Turnaj se odehraje ve sportovní hale v Drahovicích a o vítěznou trofej zde bude 3. ledna od 8.00 bojovat hned osm družstev, která budou rozdělena do dvou čtyřčlenných skupin. Ve skupině A se představí Spartak Chodov, Sokol Drmoul, FK Kadaň a SK Toužim. Ve skupině B pak FK Rokycany, Bor, TJ OSS Lomnice a domácí výběr karlovarských Buldoků. Z obou skupin pak postoupí dvě nejlepší družstva do finálové skupiny, kde se utkají systémemjednou každý s každým o vítěznou trofej. Družstva na třetím a čtvrtém místě pak budou hrát skupinu D o konečné umístění.

Rozlosování turnaje

1. Chodov – Toužim, 2. Buldoci – Lomnice, 3. Drmoul – Kadaň, 4. Rokycany – Bor, 5. Toužim – Kadaň, 6. Lomnice – Bor, 7. Chodov – Drmoul, 8. Buldoci – Rokycany, 9. Drmoul – Toužim, 10. Rokycany – Lomnice, 11. Kadaň – Chodov, 12. Bor – Buldoci.

Pro všechna žákovská družstva jsou připraveny ceny a nikdo tak neodejde z karlovarského turnaje s prázdnou. Pořadatelé však nezapomněli ani na individuální ocenění. Ceny jsou připraveny pro nejlepší hráče, brankáře a střelce.