Chodov opět nečeká nic lehkého. Přední Kopanina totiž nasbírala v pěti odehraných kolech sedm bodů a patří jí prozatím devátá příčka. Na nováčka soutěže tedy výtečná bilance.

„Informace o soupeři máme a víme, že ho určitě nesmíme podcenit, mohlo by se nám to vymstít,“ varuje chodovský trenér Jiří Schveiner.

Spartak Chodov se v posledních dvou kolech divize prezentoval kvalitní hrou, i přesto si připsal pouze tři body za výhru 2:0 nad jedenáctkou Českého Brodu. „My chceme v domácím prostředí uspět. Chtěli bychom tak opustit spodek divizní tabulky. Musíme hrát naši hru a pak věřím, že uspějeme,“ vysvětluje Schveiner.

Přední Kopanina se v podzimní části divizní soutěže dvakrát představila na půdě soupeřů. Dvakrát vyšla bodově naprázdno. To by mohlo hrát do fotbalových karet právě fotbalistům Chodova.

Je tu ale jedno ale. Trenér Schveiner se bude muset obejít bez služeb zraněných hráčů Svůry a Čermáka. „Věřím, že pokud zopakujeme výkon jako v posledních dvou duelech, tak ho bodově zúročíme,“ přeje si další bodový zisk, který by posunul Chodov ze spodku tabulky, chodovský trenér.

Program, divize, 6. kolo: Čelákovice – Děčín (SO, 10.15), Chomutov – Litvínov (SO, 10.15), Chodov – Přední Kopanina, Český Brod – Teplice, Vilémov – Brozany (vše SO, 17.00), Most B – Rakovník, Admira – Kladno B (oba NE, 10.15), Sokolov B – Jirny (NE, 17.00).