V karlovarském derby jeho tým tahal za delší konec provazu pomalu po celé utkání, a zaslouženě si tak připsal tři vítězné body.

„Domácí jsme hlavně v prvním poločase, ale vlastně po celý zápas nepustili do žádné vážnější šance. Od začátku jsme se tlačili do soupeřova vápna, bohužel bez efektu. Vytvořili jsme si stálou územní převahu, ale dlouho jsme nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance, střely končily buď na tyči nebo vedle,“ zamyslel se dalovický kouč a pokračoval: „Zápas se definitivně zlomil v okamžiku, kdy jsme během snad pěti minut dokázali využít tři naše akce.“

Jenže Dalovice ve druhém poločase působily na hřišti ospalým dojmem.

„Druhá půle už se nám vůbec nepovedla, vázla kombinace a ze hřiště se vytratil pohyb. I přesto jsme ještě dvakrát skórovali a několik dalších šancí jsme spálili. V utkání bylo z naší strany kvalitních necelých dvacet minut, což je málo a v zápasech se silnějšími soupeři to nemusí stačit. Sice je pěkné, že jsme vyhráli s nulou na hřišti soupeře, ale pokud tento výsledek nepotvrdíme v následujícím domácím utkání, přijde vniveč,“ varuje Richtář.

Další utkání sehrají Dalovice v domácím prostředí v sobotu 23. srpna, kdy hostí od 17.00 hodin rezervu Chodova.