Tentokrát nestačil v Brozanech na místní jedenáctku, které podlehl pětibrankovým rozdílem. Toužimi tak stále patří předposlední příčka v divizní soutěži skupině B a pomalu tak směřuje do krajského přeboru.

Brozany – Toužim 5:0

Než se Toužimáci na hřišti pořádně rozkoukali v 6. minutě prohrávali po přesné trefě exligisty v barvách Brozan Karla Rady. Ihned po rozehře však domácí udeřili brankově i podruhé, když se prosadil Stejskal. Před konecm první půle pak přidal třetí branku Brozan další exligista Divecký.

Ani po změně stran domácí nováčka nešetřili. Ve 47. minutě totiž přidal čtvrtou trefu Brozna Vacek a zasloužené vítězství podtrhl v podobě páté branky v 83. minutě domácí forvard Hora.

Branky: 6. Rada, 7. Stejskal, 45. Divecký, 47. Vacek, 83. Hora. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 3:4. Diváci: 280.

Toužim: Bronec – Novák, Čermák, Moravec, Kanát – Šimek (58. Krejčí), Nezval, Kalina, Sikora (79. Hejkal) – Hotěk (67. Chlup), Mikula.