Jenže je nečeká nic lehkého.
V sobotu od 15.00 hodin změří své síly s týmem Českého Brodu. Ten však naskočí do rozjeté soutěže až ve třetím kole, když první dvě kola mu byla odložena.
Pro Chodov by to tak měla být velká neznámá. „Jsou dvě možnosti, a to buď nerozehranost soupeře, anebo pravý opak, velká fotbalová chuť,“ míní chodovský trenér Jiří Vican. Český Brod prošel během zimní přestávky několika změnami. Do týmu se zapracovaly nové akvizice a na trenérský post usedl trenér Jan Vlček. Do týmu přišel ze Sparty Praha Jakub Szöcz, z Viktorie Žižkov Richard Margolius a z Dukly Praha zamířil do Brodu Josef Kozák.
„Já si myslím, že tito hráči nebudou mít problém se rychle rehabilitovat, jelikož mají zkušenosti ze svých předešlých působišť,“ dobře ví chodovský kouč.
Pro Chodov by mohl mít výhodu těžký terén. „Ten by nám mohl v utkání hodně pomoci, a navíc bychom z toho mohli vytěžit body,“ myslí si Jiří Vican.
Jenže Český Brod je ostřílené mužstvo, které by se mělo rychle aklimatizovat. „Budeme bojovat, až na zraněného Svůru budeme kompletní a o body se porveme, navíc hrajeme poprvé v domácím prostředí,“ vysvětluje trenér Spartaku.
„Tímto bych chtěl pozvat všechny naše věrné fanoušky, jelikož v jarní části se představíme v domácím prostředí v šesti utkáních,“ láká diváky do ochozů trenér Vican.
Divizní utkání načne svou kapitolu v sobotu 28. března v 15.00 hodin na chodovském stadionu.