Díky individuálním chybám se Sedlec připravil o bodový zisk. Navíc musel skousnout od hroznětínských hráčů čtyřbrankovou nálož a nakonec po výsledku 4:1 odjel s prázdnou.

Jenže všechno mohlo být jinak. Již v 5. minutě si zaběhl mezi domácí stopery Lukáš Tůma, který svou šanci přetavil ve vedoucí branku. Pak se ale začala Sedleci fotbalová smůla řádně lepit na jejich kopačky. Své by o tom mohl povídat sedlecký gólman Martin Flekač, ten totiž při rozehrávce od své branky trefil místo míče takzvaného krtka a domácí toho využili k vyrovnání.

A bylo ještě hůře. I když výběr sedleckého trenéra Zdeňka Ježka držel i ve druhém poločase nadějnou remízu, nakonec opět rozhodla ve prospěch domácích fotbalová hrubice. Tu vyrobil v 75. minutě na půli hřiště sedlecký Ludvík, který zbytečně ztratil balon, a Hroznětín tak šel po úspěšném rychlém protiútoku do vedení. Sedlec sice po druhé inkasované brance přeskupil řady, ale opět doplatil na chybu v obranných řadách, když stoper Lehečka po špatném zpracování nechtěně vypracoval domácím hráčům další brankovou nabídku, a ti nepohrdli.

Hosté sice bojovali, ale poslední ránu jim domácí výběr zasadil po rychlém rozehrání přímého kopu, čímž tak uzavřeli čtyřbrankový nášup, který si musel Sedlec vychutnat až do konce.

Hroznětín – Sedlec 4:1

Branky: Michal Barth 2, Alexandr Neč, Tomáš Koch – Lukáš Tůma. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Vokoun – Chrástecký, Aubrecht, DS Pospíšil. Sedlec: Flekač – Hruška, Janáček, Psohlavec, Lehečka – Filipčík, Soukup, Ludvík, Tůma – Kováč, Kníže (stř. Říha, Špička). Trenér: Zdeněk Ježek.