První zdání ale klame. Například v utkání s Nejdkem byla sice Březová zejméne v prvním poločase lepším týmem, ale nakonec se z výhry 4:1 radovali právě hráči z Nejdku. „Měli jsme velké oči, a nezískali jsme nic,“ bědoval a zároveň se zlobil březovský kouč Tomáš Beran.

Březová si v prvním dějství vytvořila několik slibných příležitostí, ale ty nedotáhla do zdárného konce. A jsme u toho. Jiskru totiž trápí střelecká nemohoucnost.

„Chybí nám střelec,“ stěžoval si Beran. A ví proč. Po změně stran totiž ukázali hosté svou střeleckou sílu. Do čeho kopli, to prakticky skončilo v březovské brance. „V prvním poločase se nám dařilo, ve druhém jsme však soupeře podcenili, a ten nás za to krutě potrestal. Nejdek pak zaslouženě dovedl utkání do vítězného konce,“ litoval ztraceného duelu březovský kouč.

Březová tak ani nepodruhé v domácím prostředí nezískala ani bod.

V dalším kole pak zamíří na půdu Kaceřova kde bude bojovat o mistrovské body v rámci derby nováčků. „My hrajeme lépe na hřištích soupeřů, tak věřím, že se nám bude dařit i v Kaceřově. Rádi bychom si odvezli bod,“ přeje si Beran. Kaceřov je totiž po čtyřech kolech se ziskem jednoho bodu na dvanácté příčce.

„V žádném případě však nesmíme soupeře podcenit. Mohlo by se nám to opět vymstít. Navíc Kaceřov disponuje vysokými hráči a na svém poměrně malém hřišti potrápil již více soupeřů,“ dobře ví Beran.