V posledním kole dokázali svěřenci Jindřicha Dejmala vybojovat bod na půdě Sezimova Ústí za remízu 2:2. Králův Dvůr se také o body podělil. S Loko Vltavín se na vlastním hřišti rozešel v poměru 3:3.

Karlovarský trenér Jindřich Dejmal se bude muset obejít bez Kubiceho, který byl v Sezimově Ústí vyloučen. „Máme dvě varianty, jak ho nahradit. Rozhodneme se až v den utkání, kterou si vybereme,“ začal kouč úvodem.

Poprvé se hráči 1. FC představí na stadionu v Drahovicích. „Je to možná trochu paradoxní, ale hráči se na to hřiště těší,“ pokračoval lodivod. Jaké mají fotbalisté k tomu důvody? Odpověď byla pro trenéra Jindřicha Dejmala více než snadná. „Zřejmě si kluci ověřili, že se jim na velikém hřišti hraje daleko lépe. Máme rychlé krajní obránce a ti na velkém prostoru mají více místa. Na malém hřišti si vás soupeř rychle obsadí a nemáme tolik možností k přečíslení,“ přidal.

Králův Dvůr se pyšní silným mužstvem a hráči, kteří toho už mají hodně za sebou. „Oni budou hodně nepříjemní. Když se podíváte na soupisku, tak to jsou samí hráči se zkušenostmi z první nebo druhé ligy. Záložník Jiří Sabou byl dlouholetou oporou Teplic a Viktorky Žižkov,“ dodal.

Oba celky vyběhnou na umělou trávu stadionu v Drahovicích v sobotu a poprvé se kopne do „koženého slunce“ v 15:30 hodin.