V ošidné baráži se tu utkal Sokol Sadov, který bojoval o udržení v okresním přeboru, s týmem Zřídla Kyselka, který naopak usiloval o postup do přeboru.

Sokol Sadov 1
Zřídla Kyselka 1
na pokutové kopy 1:3

Po vzájemném úvodním oťukávání zahrozili jako první hráči Sadova, ale Roman Dyk si na gólmana Kyselky Roberta Beránka nepřišel. Hosté pak kontrovali hru rychlými protiútoky. Poté se hra přesunula do středu hřiště.

Ale pak to přišlo.

V běžící desáté minutě fauloval ve své šestnáctce sadovský Hrbek pronikajícího Blahníka, kterého poslal k zemi, a rozhodčí Bauer ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. Ten poté zahrával kyselský Čada, ale jeho střelecký pokus skončil vysoko nad sadovskou svatyní.

O několik minutek později mohla jít Kyselka opět do vedení.

Kyselský Blahník postupoval sám na brankáře Sadova Špocla, který při výběhu fauloval. Arbitr Bauer opět ukázal na značku pokutového kopu. Ten si pro změnu postavil Josef Hlaváč junior, ale stejně jako Čada neuspěl. A tak, jak se říká, nedáš dostaneš.

Ve středu hřiště zbytečně ztratil balon v 17. minutě Čada a milimetrovou přihrávku kapitána Sadova Zdeňka Ježka proměnil ve vedoucí branku útočník Roman Dyk. Sadov rázem ožil a kyselské obraně začal pořádně zatápět. I přesto mohli vstřelit branku právě hosté.

Hostující Čada prokličkoval do šestnáctky domácích, ale na jeho centr Cupal nedosáhl. Do konce prvního poločasu se již ukazatel skóre neměnil. Po obrátce stran centroval do pokutového území Sadova Vandák a na jeho přihrávku si naskočil Cupal, který hlavou srovnal ukazatel skóre. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. Velkou příležitost ke skórování měla Kyselka v 75. minutě, kdy centr Čady poslal hlavou kousek vedle levé tyče sadovské svatyně Svatoš. Domácí však kontrovali rychlými výpady a střelami z kopaček Ježka a Dyka.

V závěru duelu pak mohl strhnout barážové udržení na svou stranu Sadov, ale Kyselku od pohromy zachránila tyč.

Po skončení utkání tak přišla na řadu penaltová loterie. Jako první si postavil balon na značku pokutového kopu Kliment, který s přehledem proměnil. Stejně si počínal i sadovský Škarban.

Ve druhé sérii proměnil za Kyselku Cupal. Za Sadov však neproměnil Doležal, když jeho střelu vystihl brankář Robert Beránek, který tak proměnil loterii ve svůj gólmanský galakoncert. Ve třetí sérii proměnil pokutový kop kyselský Svatoš, hned nato zneškodnil penaltu sadovskému Koblížkovi Beránek.

Ve čtvrtém pokračování mohli v případě branky hráči Kyselky postoupit, ale Čada stejně jako v úvodu utkání tradičně neproměnil. Stejně si však počínal i sadovský Roman Dyk, kterému střelecký pokus vychytal Beránek. Ten tak zajistil Kyselce vysněný postup do okresní soutěže.

Branky: 17. Roman Dyk – 55. Cupal. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Bauer – Nehasil, Vasilko, DS Tomášek. ŽK: 4:0. Diváci: 150.
Sadov: Špocl – Koblížek, Křoháček (59. Wolf), Žid, Hrbek – Doležal, Ježek, R. Dyk, Konrád – Trojan, Škarban. Trenér: Roman Dyk.
Kyselka: Beránek – Vandák, Untermüller, Zich, Bláha (46. Doležal) – Svatoš, Čada, Hlaváč, Seifert (62. Kliment) – Cupal, Blahník (46. Horvát). Trenér: Josef Hlaváč.