První jarní výhru si odvezly z Pily Děpoltovice, které si poradily s místní rezervou. Nezaváhala ani rezerva Dalovic, která v domácím prostředí přehrála mužstvo Údrče. Sadov se tak posunul v tabulce na čtvrtou příčku, na páté místo pak vyšplhaly Děpoltovice. Rezerva Dalovic se bodově dotáhla na druhý Pernink, ale ten má ještě dvě utkání k dobru.

Výsledkový servis

Pila B – Děpoltovice 2:4 (0:3)
První poločas vyhráli hosté tříbrankovým rozdílem, když se mezi tři tyče přesně trefili Petr Švec, Luboš Moravec a Miroslav Galeta. Po obrátce stran se pak střelecky zaskvěl v dresu domácích dvěma góly Rudolf Mudra. A aby toho nebylo málo, přidala si rezerva Pily jednu branku vlastní. Před padesáti diváky odřídil utkání sudí Polívka.
ŽK: 1:2.

Dalovice B – Údrč 4:2 (3:0)
Dalovice rozhodly o svém vítězství již v prvním poločase, kdy se zapsali postupně do střelecké listiny Bruno Hianik, David Malík a Petr Schimon. Po změně stran sice hosté korigovali stav brankami Jana Pejška a Radka Záluského, ale poslední slovo měli opět domácí, když výhru dalovické rezervy stvrdil čtvrtou brankou Jindřich Hegr. Vítězství domácího mužstva sledovalo v Dalovicích dvacet diváků, před kterými pískal utkání rozhodčí Hrubý.
ŽK: 1:2.

Sadov – Slavia Junior KV 5:0 (3:0)
I v tomto duelu vyhráli domácí první poločas tříbrankovým rozdílem, když se dvakrát trefil přesně mězi tři tyče Zdeněk Ježek a jednou Viktor Škarban. I po změně stran udával Sadov tempo utkání, což dokázal vyjádřit i brankově, když se do branky Slavie Junior ještě trefili Michal Křeháček a Petr Krejsa. Před sedmdesátkou fandů rozhodoval duel arbitr Suchan.
ČK: 0:1.