V dohrávkách si opět zastřílelo družstvo karlovarské Lokomotivy, které sestřelilo Jáchymov. Chyše pak uhájila domácí prostředí, když dokázala otočit nepříznivý stav v utkání s Novou Rolí ve svůj prospěch. Tříbodová radost vypukla i v Perninku, kde si domácí jedenáctka poradila s družstvem Hroznětína.

Dohrávky

Chyše – Nová Role 4:2 (1:2)
Hosté vyhráli první poločas dvěma góly Daniela Bartoše, za domácí se pak trefil do černého Miroslav Lorenc. Po změně stran pak zařídili dalšími brankami vítězství Jan Lorenc, Josef Chára a Martin Laube. Před padesátkou diváků rozhodoval utkání sudí Dotzauer.

Jáchymov – Lokomotiva KV 0:7 (0:2)
Pět branek vítězů vstřelil Jan Žampach a dvě Nguyen Hong Trung. Před třicítkou diváků pískal duel rozhodčí Botoš.

Pernink – Hroznětín 5:1 (2:1) Za domácí se v první půli trefili mezi tři tyče Petr Čečák a Jan Kotrla, za hosty pak Daniel Žinčák. Po obrátce stran vstřelil další dvě branky Perninku Petr Lobodáš a vše pak uzavřel pátým zářezem Tomáš Liška. Před pětadvaceti diváky řídil zápas arbitr Hotěk.

19. kolo

V oficiálním devatenáctém kole uspěla v domácím prostředí Štědrá, která porazila Kolovou dvoubrankovým rozdílem. Naopak hodně se nadřeli na výhru hráči Vojkovic, kteří udolali družstvo Pily. Pernink dvanácti góly rozstřílel Dalovice a rezerva Ostrova si připsala cenný skalp v rámci městského derby s Jáchymovem. V posledním utkání pak Chyše nasázela Hroznětínu jedenáct branek.

Výsledkový servis

Štědrá – Kolová 4:2 (2:1)
V dresu Štědré se blýskl hattrickem Milan Zeese. Čtvrtý úspěch domácích obstaral Antonín Bauchmann. Za hosty korigovali ukazatel skóre kanonýři Pavel Gábner a David Kopecký. Před třiceti fanoušky odpískal duel sudí Dvořák.

Vojkovice – Pila 3:2 (2:1)
Domácí vyhráli první poločas góly z kopaček Tomáše Buti a Václava Kučery, za hosty pak mířil přesně Filip Duda. Po změně stran přidal gólovou pojistku domácího družstva Robert Tokár. Konečnou podobu výsledku dal v závěru duelu Jakub Lattisch. Před dvacítkou diváků rozhodoval utkání rozhodčí Hrubý.

Lokomotiva KV – Nová Role 7:1 (2:0)
Vysokou výhru lídra okresní tabulky zařídili dvěma góly Jan Žampach, David Malcát a Martin Pěkný. O sedmý gól se postaral karlovarský Petr Jelínek. O čestný úspěch hostů se pak zasloužil Tomáš Košťál. Před dvacítkou fanoušků odřídil duel sudí Rousek.

Dalovice – Pernink 0:12 (0:4)
Vysokou výhru hostů podpořil pěti góly Petr Lobodáš. Čtyři branky vstřelil soupeři z Dalovic Jan Kotrla a dvě pak přidal Jan Čečák. Vše uzavřel v podobě dvanáctého gólu perninský Václav Mašek. Před deseti fanoušky pískal utkání rozhodčí Hotěk.

Ostrov B – Jáchymov 3:2 (2:1)
V městském derby dominoval kanonýr ostrovské rezervy Milan Havrilko, který soupeři z Jáchymova nastřílel dvě branky. O tu třetí se pak postaral Petr Krof. Za hosty si připsal čestný úspěch na své konto Phung Viet Hunk. Před třiceti diváky odřídil zápas arbitr Körmöczi.

Hroznětín – Chyše 3:11 (0:8)
Hosté rozhodli o své vysoké výhře již v prvním poločase, kdy se pětkrát trefil přesně mezi tři tyče Lukáš Štětina. Další tři branky pak obstarali Jaromír Šrédl, Michael Koukal a Martin Laube, který ještě po změně stran vstřelil soupeři další tři góly. Domácí poté už jen korigovali ukazatel skóre dvěma góly z kopaček Daniela Žinčáka a jeden vsítil Jan Sladkovský. Před třiceti fandy rozhodoval utkání sudí Dvořák.