Rokycanští, stejně jako druzí Buldoci, neochutnali za celý průběh turnaje hořkost porážky. Třetí příčku obsadili žáčci Drmoulu a na čtvrtém místě skončily naděje Toužimi.

Turnaj se hrál ve dvou čtyřčlenných skupinách systémem jednou každý s každým třináct minut. Postup do finálové skupina si zajistila vždy dvě nejlepší družstva. Nepostupující pak odehráli skupinu o konečné umístění.

Skupina A

V první skupině se představily přípravky Chodova, Drmoulu, Kadaně a Toužimi. Toužim i Drmoul nasbíraly v základní skupině sedm bodů a tím si zaručily postup do finálové skupiny. Naopak nedařilo se Kadani, která vybojovala ve třech duelech jednu výhru. Ještě hůře dopadli žáčci Chodova, kteří si na své konto nepřipsali ani bod. Obě družstva si pak zahrála skupinu o konečné 5. až 8. místo.

Výsledky: Chodov – Drmoul 1:5, Kadaň 1:3, Toužim 1:3. Drmoul – Kadaň 3:1, Toužim 1:1. Toužim – Kadaň 3:1.

Skupina B

Ve skupině B bojovala o dvě volná místa, která zaručovala účast ve finálové skupině, družstva Buldoků, Boru, Rokycan a Lomnice. Nakonec se z postupu radovaly Rokycany a Buldoci. Obě družstva nasbírala ve třech utkáních shodně sedm bodů za dvě vítězství a jeden nerozhodný výsledek. Tři body pak vybojoval na karlovarském turnaji výběr Boru a bez bodu odehráli turnaj žáčci Lomnice.

Výsledky: Buldoci – Bor 7:0, Rokycany 2:2, Lomnice 12:1. Bor – Rokycany 1:2, Lomnice 2:1. Rokycany – Lomnice 3:0.

O 5. až 8. místo

Pak na řadu přišla skupina o konečné umístění na pátém až osmém místě. Ani v té se nedařilo fotbalovým nadějím Lomnice, které si připsaly na své konto další tři porážky a skončily na konečné osmé příčce. Sedmé místo si vybojovali žáčci Chodova, když jednou vyhráli, jednou prohráli a jednou remizovali. O jeden gól více jak Chodov vstřelili žáčci Boru, a při rovnosti bodů tak zakončili turnaj na šesté příčce. O poznání lépe než v základní skupině se dařilo výběru Kadaně, který vyhrál všechny tři duely, čímž si pojistil konečné páté místo.

Výsledky: Kadaň – Bor 3:2, Chodov 3:1, Lomnice 2:0. Bor – Chodov 2:2, Lomnice 2:1. Chodov – Lomnice 2:1.

Finálová skupina

I finálová skupina byla hodně vyrovnaná. Své by o tom mohli povídat žáčci Buldoků, kteří sice ani jednou neprohráli a ve finálové skupině nastříleli nejvíce branek, i přesto se z konečného triumfu radovaly Rokycany, které jich naopak méně inkasovaly. Buldoci tak obsadili druhé místo. Na pomyslném bronzovém stupínku je doplnilo družstvo Drmoulu a čtvrtou příčku si vybojovali žáčci Toužimi.

Výsledky: Drmoul – Buldoci 2:3, Toužim 1:1, Rokycany 0:1. Buldoci – Toužim 4:2, Rokycany 2:2. Roykcany – Toužim 5:0.

Po skončení turnaje vyhlásili pořadatelé i nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal toužimský snajpr Pavel Šulc. Korunku pro nejlepšího střelce si odnesl ostrostřelec Martin Graiciar z Buldoků a cenu pro nejlepšího brankáře si vychytal gólman Boru Luboš Beleda. Všechna utkání odřídil s přehledem rozhodčí Jan Hotěk.