Okresní přebor

Lídr a vedoucí tým průběžné tabulky Březová zamíří na horkou půdu nejdecké rezervy, kde bude chtít udělat další krůček ke svému vysněnému postupu do krajské I. B třídy. V Božičanech se pro změnu střetnou dva týmy, které si budou chtít napravit reputaci, jelikož v uplynulém kole přeboru shodně prohrály. Božičany však v domácím prostředí rozdávají body poskrovnu, a tak to nebude mít nováček soutěže DC Bacardi nijak lehké.

Naopak na vítězné vlně se veze chyšská rezerva, která bude hostit trápící se mužstvo Květnové. Rezerva Toužimi pak přivítá už jistý sestupující tým Štědrou, a tak zůstává pouze otázkou, kolik branek si štěderští fotbalisté z Toužimi odvezou.

Velmi zajímavý duel se odehraje ve Vojkovicích, kam zamíří Hájek. Oběma týmům hrozí sestup, a tak se dá očekávat bojovný výkon. Na stejné vlně se poveze i druhý duel, ve kterém půjde o hodně. Odehraje se na hřišti Bochova, kde místní jedenáctka bude hostit Doubí. Živo také bude na půdě akutálně druhé Kolové, kam zamíří nováček soutěže z Kyselky.

Víkendový program, okresní přebor

Sobota, 30. května: Božičany – Bacardi (10.30), Chyše B – Květnová (10.30, Valeč), Vojkovice – Hájek (14.00), Bochov – Doubí, Nejdek B – Březová, Kolová – Kyselka (vše od 17.00).
Neděle, 31. května: Toužim B – Štědrá (17.00).

III. třída, Karlovy Vary

I další kolo III. fotbalové třídy slibuje kvalitní podívanou. A aby ne. Lídr tabulky Slavia Junior po jednozápasovém volnu zamíří na půdu Merklína, který se díky excelentním výkonům v posledních kolech vyšplhal v tabulce již na pátou příčku. Takže vedoucí tým III. třídy nečeká nic lehkého.

V Dalovicích bude k vidění pro změnu souboj nováčků soutěže, kde nastoupí místní rezerva proti aktuálně třetímu Sadovu. Olšová Vrata přivítají Údrč a Děpoltovice po prohře v Abertamech si budou chtít na domácí půdě napravit reputaci v duelu s Potůčky.

Poslední mužstvo tabulky rezerva Pily bude hostit horaly z Nových Hamrů a Verušičky přivítají taktéž v derby nováčků druhý Pernink.

Víkendový program, III. třída

Sobota, 30. května: Olšová Vrata – Údrč, Merklín – Slavia Junior, Pila B – Nové Hamry (vše 17.00).
Neděle, 31. května: Děpoltovice – Potůčky, Verušičky – Pernink (oba 14.00), Dalovice B – Sadov (17.00).

IV. třída, Karlovy Vary

Nuda nebude ani v nejnižší fotbalové soutěži Karlových Varů, IV. třídě. V devatenáctém kole totiž bude největším tahákem souboj lídra tabulky Počeren a čtvrté rezervy Bečova. Druhé Stanovice pak budou hostit mužstvo Valče a třetí Otročín přivítá na hřišti v Bečově tým Krásného Údolí. Hroznětínská rezerva se střetne v duelu sousedů v tabulce s posledními Novosedly a chyšské céčko bude bojovat o další důležité body s mužstvem Stružné.

Víkendový program, IV. třída

Neděle, 31. května: Chyše C – Stružná (10.30, U školy), Počerny – Bečov B, Hroznětín B – Novosedly, Stanovice – Valeč (vše 15.00), Otročín – Krásné Údolí (17.00, hřiště Bečov).