Zklamání z podzimní smolné porážky 0:1 na půdě Lokte vzalo v nedělním odpoledni na sedleckém stadionku za své. Nastal čas odplaty. Pěkně peprný. Svěřenci sedleckého trenéra Zdeňka Ježka totiž oplatili Lokti porážku, a navíc k tomu přidali i střelecké úroky, když celé utkání vyhráli v poměru 4:2.

Vstup do utkání měli lepší domácí fotbalisté, kteří si během hry vytvořili optickou převahu. A nezůstalo pouze u ní. Nejdříve neuspěl po ´české uličce´ z kopaček kapitána Bergera tváří v tvář sedlecký záložník Kníže, který svůj střelecký pokus nasměroval pouze do brankáře Lokte Michala Kolesnáče.

O několik minutek později se však již ukazatel skóre posunul, když střelecký pokus Bergera na hranici šestnáctky zblokovali Loketští pouze před nohy Tomáše Bílého a ten řádnou pumelicí vymetl levou šibenici loketské svatyně. I když se poté snažil Loket navrátit se fotbalově do utkání, precizní a hlavně týmová hra sedleckých hráčů mu to umožňovala jen poskrovnu.

Lépe se o přestávce šlo do kabin hráčům Sedlece, kteří si do ní přinesli jednobrankový náskok. Ten navýšili domácí hráči chvilku po obrátce stran, když střelecký pokus Bergera překvapivě prolétl pod padajícím brankářem Lokte, ten se po této brance musel ještě dlouho červenat.

Jenže loketský gólman neměl evidentně svůj den, když v 60. minutě vyrazil nejistě střelecký pokus Sedleckých pouze na malé vápno, kde číhal osamocený Berger, který už věděl, jak s touto šancí naložit. Loket se dostal zpět nadostřel až v 64. minutě, kdy se střelecky prosadil z nenápadné akce Unger.

Loket se poté dočkal brankové radosti i v 78. minutě, kdy po rohovém kopu snížil na rozdíl jediné branky hlavou Truhlář.

Najednou bylo celé hřiště plné hráčů Lokte. Poslední fotbalový mat dal hostujícímu týmu střídající sedlecký benjamínek Roman Říha, který dorazil za záda brankáře hostů balon vypadlý z jeho náruče.

Sedlec – Loket 4:2

Branky: Berger 2, Bílý, Říha – Ungr, Truhlář. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:3. Diváci: 80.
Sedlec: Tolstikov – Lehečka, Vyskočil, Janáček, Psohlavec – Hruška, Ludvík, Kováč, Kníže - Bílý, Berger (stř. Soukup, Filipčík, Říha). Trenér: Zdeněk Ježek.