Vše si však vynahradili ve druhém pokračování soutěže. Nejdříve smázli nováčka FC Remi a pak vybojovali cenný bod s lídrem uplynulé divizní sezony rezervou Lochotína.

FC Remi – Draci K. Vary 2:7

Skóre utkání otevřel v sedmé minutě karlovarský Karel Tichota, který tak dokonale pokřtil vypůjčené trenérový sálovky. Ty pak byly svědkem velkého galapředstavení právě Tichoty. Ten se zapsal v prvním poločase ještě dvakrát do střelecké listiny, a to ve 14. a 18. minutě. V 19. minutě zvýšil náskok Draků na čtyřbrankový rozdíl přesnou ranou Geňo. Poté se dočkali brankové radosti v závěru první půle i hosté.

Po změně stran pokračovali Karlovaráci ve svém představení.

Ve 26. minutě se zapsal opět do listiny střelců Geňo a o dvě minutky později i jeho spoluhráč Novák. Ve 32. minutě si nechtěně vstřelil vlastní branku Hrubý. Vše pak uzavřel ve 48. sedmou trefou Geňo.

„Utkání s nováčkem soutěže se odehrálo v naší režii. Hráči si v tomto utkání pořádně zakombinovali a svou převahu vyjádřili i brankově,“ liboval si karlovarský trenér Bohumil Perka.

Lochotín B – Draci KV 4:4

I v tomto zápase se Karlovarákům dařilo. V 5. minutě poslal Draky do vedení Tichota, domácí srovnali ukazatel skóre ve 12. minutě a ve 20. minutě šli do vedení. Misky vah pak vyrovnal ve 21. minutě Tichota. Ve 28. minutě pak poslal Draky do vedení Geňo. Domácí však záhy vyrovnali a ve 35. minutě se opět ujali vedení. Konečnou podobu výsledku dal ve 36. minutě svou druhou brankou v duelu Tichota.

„Utkání s lídrem uplynulého ročníku se muselo líbit. Hrál se kvalitní a rychlý futsal. Oba týmy se střídaly ve vedení a ozdobou zápasu byli oba gólmani. Konečná remíza je k průběhu duelu spravedlivá,“ hodnotil druhé vystoupení svého týmu Perka.

Sestava Draků: Michal Kolesnáč – Marián Kolesnáč, Matějček, Novák – Škarda, Coufal, Geňo, Tichota, Hrubý.

Ve třetím kole budou hostit Draci v pátek 28. listopadu od 20.30 hodin Materii Sokolov a od 21.30 hodin tým Čespa z Plzně.