V konečném zúčtování pak zakončili Draci své letošní vystoupení ziskem bronzových medailí. Na šestém místě skončil chebský Herd a na sedmém karlovarský FutFet. Jedenáctou příčku obsadili futsalisté sokolovské Materie a poslední příčku a sestup museli skousnout hráči Františkových Lázní.

Bronzoví Draci tak vyšli ze všech zástupců Karlovarska v divizní soutěži nejlépe, navíc Draci ovládli i futsalové statistiky. Nejlepším kanonýrem uplynulého ročníku divize byl karlovarský útočník Marián Geňo, který nasázel soupeřům úctyhodných osmačtyřicet branek. Do ´Top desítky´ se ještě prostřílel na páté místo s šestadvaceti góly Drak Karel Tichota. Na sedmém místě zakotvil se čtyřiadvaceti brankami sokolovský snajpr David Peřina. Deváté místo pak patřilo Tomáši Kalánovi z karlovarského FutFetu, který stejně jako na desátém místě Lukáš Hrubý z karlovarských Draků zatížil konta soupeřů třiadvaceti góly.

Nejlepším gólmanem divize byl sokolovský brankář Jakub Dvořák, který odchytal šest utkání s průměrem 2,33. Na šestém místě pak skončil brankář karlovarských Draků Karel Lutzbauer, ten si v šesti duelech vychytal průměr 3,33. Do desítky nejlepších gólmanů se prodral i chebský ochránce svatyně Jiří Gonda, který si v sedmnácti duelech vychytal průměr 3,88.

Výsledkový servis

Pumidas Plzeň - Ajax Staňkov 7:4 (5:3)
Do dna Plzeň - Draci Karlovy Vary 5:4 (1:1)
1.FC Čespo 21 Plzeň - Rabbit Plzeň 8:5 (5:3)
Pumidas Plzeň - SK Indoss Plzeň B 4:12 (2:6)
Do dna Plzeň - SK Indoss Plzeň B 4:5 (2:2)
Do dna Plzeň - Ajax Staňkov 7:3 (4:2)
Pebal Plzeň - Rabbit Plzeň 6:7 (4:4)
Pumidas Plzeň - Draci Karlovy Vary 4:6 (3:2)