Vítěz základní části Sausfork Otovice v něm hostil v hale basketbalové Lokomotivy tým Dolního Rychnova.
SK Sausfork Otovice -Tenis Dolní Rychnov 11:4
V prvním poločase byla k vidění vyrovnaná bitva, kterou ale lépe zvládli futsalisté Otovic, když první pětadvacetiminutovku vyhráli rozdílem jedné branky.
V tom druhém pak hráči Sausforku ukázali svou futsalovou sílu, ve které hrál nejvíce prim kanonýr Radek Kaňok, který si v utkání připsal na své konto úctyhodných šest branek. O tři méně pak nasázel Rychnovu jeho parťák z útočné linie Karel Kalina a dvě si připsal na své konto nejlepší střelec základní části krajského přeboru, otovický forvard Karel Fassel.
„V utkání předvedl opět své střelecké umění po delší odmlce Radek Kaňok, který úřadoval hlavně v začátku zápasu, když dal naše první čtyři branky. Soupeř však srdnatě bojoval a dvakrát se mu podařilo i vyrovnat, ale my jsme ve druhém poločase na palubovce dominovali, a zaslouženě tak získali první bod. Velmi dobře zahrál v utkání Karel Kalina, který soupeři vstřelil tři branky,“ ohlédl se za utkáním trenér Otovic Vladimír Kadlec.
Branky Otovic: Kaňok 6, Kalina 3, Fassel 2. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Vošmik, Kozák. ŽK: 1:3. Diváci: 50.
Sestava vítězů: Shorný - Šiška, Fassel, Kalina, Pavel Kadlec, Kaňok, Pancner.
Odveta je na programu již v pátek 27. března v hale basketbalové Lokomotivy, začátek druhého semifinálového boje je stanoven na 20.30 hodin. Pokud Otovice zvládnou i odvetné utkání, zahrají si finále, ve kterém změří své síly s vítězem druhé semifinálové série – Plynothermem Nové Sedlo, nebo ASS Rád