Tradičně se hrálo ve dvou tříčlenných skupinách, kde byla stanovena hrací doba na dvakrát patnáct minut. Ve skupině A se představili na hroznětínském pažitu hráči Ostrova, domácího Hroznětína a Ročova, ve skupině B pak Merklín, Vintířov a Výběr Tomáše Kalána.

Skupina A

V té si nejlépe počínali fotbalisté účastníka krajského přeboru FK Ostrov, kteří vyhráli oba duely základní skupiny, a po zásluze tak postoupili do finále. Do bojů o turnajový bronz pak s jednou výhrou zamířil domácí Hroznětín. Naopak bez zisku bodu pak čekal Ročov boj o konečné páté místo.

Výsledky: FK Ostrov – Hroznětín 1:0, Ročov 3:0; Hroznětín – Ročov 2:0.
Pořadí ve skupině: 1. Ostrov 2 0 0 0 4:0 6; 2. Hroznětín 2 1 0 1 2:1 3; 3. Ročov 2 0 0 2 0:5 0

Skupina B

Ve druhé turnajové skupině se pak velmi dařilo Výběru Tomáše Kalána, který vyhrál oba skupinové zápasy, a postoupil tak do boje o turnajové zlato. Druhé místo, a tím i účast v boji o bronz připadly za jedno vítězství Vintířovu. Naopak bez jediného bodu zamířili do souboje o konečné páté místo fotbalisté Merklína.

Výsledky: Výběr Tomáše Kalána – Merklín 1:0, Vintířov 1:0; Vintířov – Merklín 2:0.
Pořadí ve skupině: 1. Výběr T. Kalána 2 2 0 0 2:0 6; 2. Vintířov 2 1 0 1 2:1 3; 3. Merklín 2 0 0 2 0:3 0

Po odehrání první fáze turnaje přišly na program souboje o konečné umístění. V boji o konečnou pátou příčku pokořil Merklín tříbrankovým rozdílem Ročov a v duelu o bronz udolal Vintířov pořádající tým Hroznětína. Ve finále hroznětínského turnaje se pak přiklonilo fotbalové štěstí na kopačky hráčů z Výběru Tomáše Kalána, když porazili jednobrankovým rozdílem tým Ostrova.

O 5. místo: Merklín – Ročov 3:0, o 3. místo: Vintířov – Hroznětín 1:0, o 1. místo: Výběr Tomáše Kalána – Ostrov 1:0.

Konečné pořadí: 1. Výběr Tomáše Kalána, 2. FK Ostrov, 3. Baník Vintířov, 4. Olympie Hroznětín, 5. FK Merklín, 6. Ročov.

Pak už se v Hroznětíně pouze slavilo. Cenu pro nejlepšího brankáře si vychytal domácí Lukáš Zavoral. Korunku pro nejlepšího střelce si vystřílel Jan Eret z Hroznětína a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Diviš z Výběru Tomáše Kalána.

Ceny všem týmům i oceněným předala manželka Oldřicha Chramosty paní Marcela Chramostová, které zdatně pomáhali starosta Hroznětína Jaroslav Starý a místostarosta Martin Maleček. Na závěr turnaje se pak rozloučil s dlouholetou aktivní fotbalovou kariérou, kterou zaslíbil převážně Olympii Hroznětín, Josef Zeronik. V rámci turnaje také byla vyhlášena místní miss, kterou se stala ostrovská slečna Tumpachová.