Trenér Dejmal po utkání doslova zářil. „Takový výsledek jsem opravdu nečekal. Na druhou stranu každý kdo to utkání vyděl, tak Králův Dvůr neměl špatné mužstvo. I za stavu 3:0 se snažili hrát. Nic nezabalili,“ začal se kouč Dejmal ohlížet za utkáním.

O poločase hráče sice karlovarský lodivod chválil, ale i upozorňoval, že ještě není dobojováno. „Kluky se upozorňoval, že když nám dají rychlý gól, tak mohou přidat další a můžeme mýt ještě veliké problémy. Bylo velikým štěstím, že jsme dali na 4:1 a zápas definitivně rozhodli,“ pokračoval.

Karlovarského šéfa lavičky na utkání mrzelo i pár věcí. „V dalším zápase budeme hrát bez Tichoty, který si nechal dát čtvrtou žlutou kartu, která byla hodně zbytečná. Další věc, která mě trápila, byla ta skutečnost, že se kluci nechali zatáhnout do provokací a zbytečně opláceli,“ povzdechl si Dejmal. V tomto směru musí trenér s hráči ještě hodně pracovat. „Musíme jim vtlouct do hlavy tu věc, že když vedu, tak jsem nad věcí a nenechám se vyprovokovat. Nesmí diskutovat s rozhodčím, oplácet a nebo pokřikovat na lavičku soupeře,“ přidal.

„Buldoci“ odehráli poslední tři utkání na velikém hřišti. „I v tomto utkání jsme si ověřili, že se nám na velké ploše hraje daleko lépe než na malém stadionku. Kluci mají čas kombinovat, a když jdou do rychlého protiútoku, tak soupeř je nedokáže včas pokrýt,“ poznamenal Dejmal.

Pochvalu si z trenérových úst vyslechlo hned několik hráčů. „Karel Tichota hraje ve velikém stylu. Dokáže rozdávat balony do běhu všem klukům, kteří je potřebují. Výborně se prezentoval Psohlavec, ale i další hráči předvedli výborný výkon,“ poděkoval Dejmal hráčům.

Určitým zklamáním byl výkon fotbalistů Králova Dvora. Jiří Sabou nebo René Pivarník jsou zárukou určité kvality. „Dokážu se vžít do jejich situace. Když rychle dostanete tři góly, tak to nikomu nepřispěje. Navíc Brankař je moc nepodržel. Z těch třech gólů v první půlce dva byly minimálně jeho,“ konstatoval Dejmal a přidal: „Králův Dvůr jsem určitě nepřijel s tím, že si odveze takovýto výprask. Jejich cílem bylo odvést si nějaké body.“

Výborné utkání odehrál Martin Psohlavec, autor dvou branek. „Proto tady Martin je. On je koncový hráč. Jak už jsem jednou kdysi řekl, když bude trénovat, tak bude všude včas a bude dávat góly,“ dodal.