Každý rok pořádá KSNP Sedlec ve spolupráci s Fet Clubem Karlovy Vary na několika karlovarských fotbalových stadionech největší mládežnický turnaj Eurosportring Witte Cup 2010. Opět se tak představí Karlovarákům zahraniční družstva například z Německa či Holandska. Karlovarský kraj pak bude zastupovat na prestižním turnaji mládeže hned šestnáct družstev.

Bojovat o vítěznou trofej se bude v pěti věkových kategoriích. Hrát se bude podle platných pravidel kopané a jednotlivá utkání budou rozhodovat delegovaní rozhodčí ČMFS.

Pro kategorie A a B, tedy starší a mladší dorost, bude hrací doma dvakrát dvacet minut. Pro katgorie C, D, tedy starších a mladších žáků, je hrací doba stanovena na 2 x 15 minut. Poslední kategorie E mladších žáků pak bude hrát jednou čtrnáct minut.

Turnaj se odehraje celkem na třech stadionech KSNP Sedlec, 1.FC Karlovy Vary (pozn. red. UMT Drahovice) a AC Start. Po odehrání základních skupin, které odstartují své boje v sobotu 22. května, se v neděli 23. května odehrají boje o konečné umístění.

Finálové bitvy kategorií starší, mladší dorost se odehrají tradičně na stadionu AC Start, kde bude také v neděli od 17.00 hodin na programu slavnostní vyhlášení a zakončení Witte Cupu 2010.

Program turnaje

Kategorie A (st. dorost, hráči nar. po 1. 1. 1991)
Skupina A (začátek 9.00, sobota, hřiště Drahovice): TSV Holheim, TUS Ampen, TSV Burgfarrnbach, JCLE.
Skupina B (začátek 13.30, sobota, hřiště Drahovice): SV Tuningen, TSV Benzingen, TSG Ahlten, Eintracht Wolfshagen.
Skupina C (začátek 9.00, sobota, hřiště AC Start): TSV Heideck, Basche United, Baník Královské Poříčí, Berg im Gau).

Kategorie B (ml. dorost, hráči nar. po 1. 1. 1993)
Skupina A (začátek, 8.15, sobota, hřiště Sedlec): 1.FC Karlovy Vary, Lokomotiva Karlovy Vary, Rot–Weiss Lüdensched, SV Tuningen.
Skupina B (začátek 12.45, sobota, hřiště Sedlec): Baník Sokolov, Baník Vintířov, V.V. Peize, BSV Berg im Gau.

Kategorie C (starší žáci nar. po 1. 1. 1995)
Skupina A (začátek 13.30, sobota, hřiště AC Start): SC Lichtenberg, SpVg Hagen, Baník Pila, TJ Jáchymov, FK nejdek, Sokol Útvina.

Kategorie D (mladší žáci nar. po 1. 1. 1997)
Skupina A (začátek 17.15, sobota, hřiště Sedlec): TJ Vjkovice, KSNP Sedlec A, DDM Stará Role, KSNP Sedlec B.

Kategorie E
Skupina A (začátek, neděle, 11.00, hřiště Sedlec): KSNP Sedlec 1, KSNP Sedlec 2, KSNP Sedlec 3, Sokol Chyše, Výběr OFS Karlovy Vary.