Sedlec v derby podlehl Březové, Dolnímu Žandovu sebrala postupovou naději až po penaltové loterii Lomnice a Nejdek si v poklidném tempu poradil s Pilou.

Březová – Sedlec 2:1

Utkání načaly oba týmy velmi opatrně, přesto se do první šance dostali Březováci, ale Štěpán neuspěl. Pak se pomalu dostávali do hry i hráči Sedlece, zejména pak rychlík Ludvík, který svým pohybem dělal březovské záložní řadě nemalé problémy. Poté obě mužstva hru otevřela a bylo se na co koukat.

Nejdříve vystrašil brankáře Březové Látku svým pokusem z hranice šestnáctky sedlecký Filipčík, Březová kontrolovala ranou z kopaček Švachuly. První branku utkání si tak připsal na své konto Sedlec, za který skóroval po špatném ofsajd systému Březováků přesnou ranou sedlecký útočník Martin Kníže. Vyrovnání měl o chvilku později na kopačkách březovský benjamínek Verebely, který upaloval sám na brankáře Sedlece Flekače, ale svou střelu poslal pouze do vyběhnuvšího gólmana.

Až po změně stran se Březová dočkala vstřelené branky. A to rovnou dvakrát. O obě se postaral David Štěpán, který svému týmu zajistil postup do druhého kola.

Další výsledky I. kola

Sokol Dolní Žandov – Lomnice 2:2 na pk 1:3
Baník Pila – FK Nejdek 0:3 (0:1)