Aktuálně druhý tým dorostenecké tabulky Spartak Chodov si v něm připsal na své konto největší nadílku, když Hornímu Slavkovu nasázel na cestu zpátky čtrnáct branek. Devět branek pak nasypala sokolovské rezervě Lomnice a sokolovské D stejným počtem branek udolalo Novou Roli. Karlovarští Buldoci pak sestřelili čtrnácti góly Toužim a Františkovy Lázně přestřílely v chebském derby Union. Sedmi brankami zničil Nejdek Žlutice a Ostrov si odvezl hubenou výhru z Mariánských Lázní. V domácím prostředí pak nezaváhal Kynžvart, který zdolal karlovarskou Lokomotivu.
Výsledkový servis:
Kynžvart – Loko K. Vary 2:1 (1:1). V prvním poločase se za domácí trefil přesně mezi tři tyče Lukáš Kuna, za hosty pak Michal Kamarádek. Vítězství Kynžvartu pak po obrátce stran pojistil druhou brankou Jakub Matyasko.
Chodov – H. Slavkov 14:2 (9:0). Galakoncert domácího družstva zařídil především čtyřgólový kanonýr Martin Vachník. Po třech brankách poté zaznamenali jeho spoluhráči Martin Gössl a Lukáš Kočí. Dvě branky Slavkovu přidal spartakovec Martin Dušek.Vysokou výhru Chodova pak podtrhli dalšími góly Petr Benesch a Jakub Tůma. Za hosty korigoval ukazatel skóre po změně stran dvěma góly Josef Heřman.
Sokolov B – Lomnice 9:0 (5:0). Zasloužené vítězství hráčů rezervy Baníku Sokolov zařídil dvěma góly Josef Janovský a po jedné brance pak přidali Lukáš Nováček, Roman Domin, Václav Neudert, Vít Melichar, Filip Kostroun, David Ščislák a David Srb.
Mar. Lázně – Ostrov 0:1 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o hubené výhře hostů přesnou ranou Vojtěch Mahr.
Nejdek – Žlutice 7:1 (4:0). V prvním poločase zajistili domácím čtyřbrankové vedení dvěma góly Jakub Valvoda a Miroslav Horňák. Po změně stran přidali další branky domácích Vilda Fasura, Josef Krajňák a Patrik Kalinič. Za hosty pak vstřelil čestný úspěch Milan Kryl.
Fr. Lázně – Union Cheb 8:3 (4:1). V prvním poločase se za domácí trefili přesně mezi tři tyče Michal Glazer, Igor Ilarionov, Miloslav Falář a Jindřich Eisenreich, za hosty pak Zdeněk Volf. Po obrátce stran se pak blýskl v utkání dalšími třemi góly domácí Eisenreich, za hosty pak korigovali ukazatel skóre Miroslav Dobeš a Pavel Motyčák.
Další výsledky: Buldoci B Toužim 14:0 (6:0), Sokolov D – Nová Role 9:2 (5:2).