V dalším kole krajského přeboru se opět značně střílelo. Sedm branek nasázeli fotbalisté Staré Role zdecimovaným horalům z Jáchymova. Šest branek pak nastřílela karlovarská Lokomotiva na Růžovém Vrchu Královskému Poříčí. Čtyřikrát se pak brankově radovali hráči Nového Sedla, když na domácím hřišti vyučili ze střelecké produktivity nováčka z Habartova. Na vítěznou vlnu se konečně navrátil i Hazlov, který sestřelil pěti góly druhého nováčka soutěže Citice. Tříbrankovou výhru si pak odvezli ze hřiště Vintířova fotbalisté Ostrova. Aš v rámci chebského derby uhrála doma překvapivě nerozhodný výsledek s vedoucím týmem tabulky Mariánskými Lázněmi. Naopak Františkovy Lázně nedaly ve druhém chebském derby žádnou šanci chebskému Unionu, kterému vsítily tři branky.

Výsledkový servis

Nové Sedlo – Habartov 4:1
Dvě branky vítěze vstřelil nováčkovi soutěže nestárnoucí šutér Jan Burda. O zbylé dvě branky Nového Sedla se pak podělili Petr Karásek a Jiří Machulka. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Ondřej Barvínek.
Branky: Burda 2, Machulka, Karásek – Barvínek. Poločas: 3:0 Rozhodčí: Rousek.

Vintířov – Ostrov 0:3
Hosté šli do vedení již v 5. minutě, když přesně zamířil Jakub Dušek. O čtyři minutky později pak navýšil náskok Ostrova přesnou ranou Lukáš Lorenc. Po změně stran pak stvrdil výhru hostů v 86. minutě střídající Miroslav Faktor.
Branky: 5. Dušek, 9. Lorenc, 86. Faktor. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Cvrk – Chrástecký, Balhar, DS Mlčoch. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
Vintířov: Střimelský – Vystrčil, Macák, Škarda, Myslivec – Černý (55. Neudert), Hrudkaj, Prokop, Drásal (68. Nimrichter) – Novák (81. Kotrman), Valach. Trenér: Jaroslav Maršík.
Ostrov: Süttö – Koudelka, Tomáň, Lorenc, Kolárik – Kislinger, Kubeš (87. Koročinský), Mahr, Pitra – Dušek (75. Faktor), Semivan. Trenér: Tomáš Štěpánek.

Aš – Mariánské Lázně 2:2'
V dresu domácí jedenáctky mířili v duelu s lídrem tabulky přesně mezi tři tyče pouze Jirkové. První gól Aše obstaral Jiří Čerňanský, ten druhý pak Jiří Novák. Za vedoucí mužstvo krajské tabulky pak skórovali Vladimír Kafka a Marcel Jakubík.
Branky: Čerňanský, Novák – Kafka, Jakubík. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kobielský.

Jáchymov – Stará Role 0:7
Hosté šli do dvoubrankového náskoku až v závěru první půle, když se střelecky prosadili Marek Pleva a Jan Stýblo. Po změně stran v 51. minutě přidal svou druhou branku v duelu starorolský Marek Pleva, který se nemýlil ze značky pokutového kopu. Pak si parádní dvouminutovku vybral starorolský záložník Filip Němec, který v rozmezí 57. a 59. minuty nasypal horalům další dvě branky svého týmu. V 65. minutě se pak zapsal do střelecké listiny Aleš Roubíček a vše uzavřel v podobě sedmé branky Starorolák Lukáš Hořt.
Branky: 36. a 51. Pleva (1 PK), 40. Stýblo, 57. a 59. Němec, 65. Roubíček, 80. Hořt. Poločas: 0:2. Rozhodčí: V. Štěrba – Hányš, Krejčí, DS Sedláček. ŽK: 3:0. Diváci: 60.
Jáchymov: Süttö – Netušil, Baláž, Klečka, Dvořák – Rostáš, Opluštil, Kunst, Günther – Kasparides, Tichý (stř. Kuru, Giňa, Žibek). Trenér: Václav Klečka.
Stará Role: Kolbaba – Götz, Slabý, Hořt, Roubíček, Zuzkovič – Němec, Stýblo, Drahoš – Belický, Pleva (stř. Voborský). Trenér: Jaroslav Slabý.

Loko KV – Královské Poříčí 6:1
Hattrickem poslal do fotbalových kolen soupeře z Poříčí karlovarský kanonýr František Jílek. O další dvě branky Lokomotivy se pak podělili Martin Karbula a Jakub Diviš. Hostům poté zajistil brankovou radost Tomáš Kričfaluši. A aby toho nebylo málo, vstřelili si hosté jednu branku sami.
Branky: Jílek 3, Karbula, Diviš, vlastní – Kričfaluši. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Šmat.

Další výsledky: Fr. Lázně – Union Cheb 3:1 (2:0), Citice – Hazlov 1:5 (1:2).