V domácím prostředí neporazitelní. Na hřišti soupeřů však karlovarští Buldoci působí neškodným dojmem.

Důvod?

Ani ve třetím utkání České fotbalové ligy totiž Buldoci na hřišti soupeře na třetiligové body nedosáhli. Pro tentokrát nestačili na nováčka soutěže SK Hlavice. Domácí fotbalisté měli po utkání o to větší radost, že si tak mohli v jarní části třetí ligy vychutnat premiérové vítězství.

První ránu zasadily Hlavice favoritovi ze západu Čech již ve třetí minutě minutě, když se do statistik zápasu zapsal tučným písmem po centru domácí kanonýr Němec.

I když se poté Buldoci snažili, do šaten se šlo za příznivého výsledku pro domácí jedenáctku.

Podruhé se hráči Hlavice radovali ze svtřelené branky v 76. minutě, když pohlednou kombinační akci zakončil ranou pod břevno karlovarské branky střídající Zeman.

To však mohli být ještě fotbalisté z lázní rádi, že nevyužili domácí hráči jednu ze tří tutovek, které měl všechny na svých kopačkách Boško.

Karlovaráci se i přes porážku udrželi na sedmé pozici, ale na osmé místo poskočil právě tým Hlavice, který na Buldoky ztrácí v průběžné tabulce pouze jeden bod.

Hlavice – Buldoci 2:0

Branky: 2. Němec, 72. Zeman. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šedivka – Tereba, Orálek. ŽK: 0:2. Diváci: 200.

SK Hlavice: Kulič – Herodes (67. Kulhánek), Charuza, Svojtka, Flachbart – Koblížek, Vinciano, Martínek, Boško (90. Charles) – Nesvadba, Němec (59. Zeman). Trenér: Tomáš Heřman.

FC Buldoci Karlovy Vary: Četverik – Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý – Janáček (57. Geňo), Velkoborský, Vondráček, Mičkal (46. Rosendo) – Kotáb, Nerad. Trenér: Jiří Schveiner.