Pokud by domácí tým v duelu uspěl, vystřídal by na vedoucí pozici pozici právě karlovarské družstvo.

Trutnov – FC Buldoci 0:2

V úvodu utkání se obě družstva pomalu oťukávala, a tak bylo šancí jen poskrovnu. I přesto první zahrozily domácí fotbalistky, když jim v 5. minutě zkazila brankovou radost karlovarská brankářka Hájková. Poté si vytvořily mírný tlak hráčky hostí, ale šance Stojkovičové nebo Beranové skončily bez využití.

Po obrátce stran si opět hostující tým vytvořil několik slibných příležitostí, ale to hlavní přišlo až v závěrečné pětiminutovce.

V 85. minutě karlovarské fotbalistky zahrávaly přímý kop, který poslala za záda domácí brankářky Iveta Stojkovičová. V 88. minutě vybojovala ve středu hřiště balon Kunešová, která přihrála Kulované, ta vybídla k úniku Zahoříkovou, která nabídnutou šancí nepohrdla a posunula svůj tým blíže ligovým branám.

„Bylo to hodně kvalitní utkání, ve kterém rozhodla naše větší vůle po vítězství. Pro holky to byl určitě náročný zápas, daly do toho srdíčko a bojovaly do poslední minuty,“ liboval si trenér Miloš Slabý.

Branky: 85. Stojkovičová, 88. Zahoříková. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Urbancová. ŽK: 1:1. Diváci: 65.
FC Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Lembacherová, Hricová – Janochová, Kulovaná, Zahoříková, Beranová – Stojkovičová, Kunešová (stř. Toporová).