V odvetě v rámci 9. kola divizní soutěže futsalistů skupiny C oplatili karlovarští Draci Fet Clubu úvodní porážku, kterou v soutěži museli skousnout. Pro „feťáky“ to byl oficiálně poslední divizní souboj s karlovarským rivalem, a proto do utkání nastoupili s maskou svého zakladatele Milana Demjana.

Ale jako by by byly tyto masky zaklety. Fet Club nenašel během utkání svou pravou tvář a z palubovky basketbalové Lokomotivy odcházel překvapivě poražen.

Úvod načala obě mužstva opatrně, i přesto šli do vedení Draci, když se střelecky prosadil muž večera Martin Čižnár. O tři minutky vstřelil „Čižy“ svou druhou branku, když dorazil do prázdné branky střelu Škardy, která skončila na tyčce Fet Clubu. V 10. minutě pak po příhře Schveinera Čižnár orazítkoval břevno Jokšovy branky.

Aby toho nebylo málo, vyrobil ve 12. minutě žákovskou hrubku před svou brankou Jiří Osten a Čižnár vyplácel potřetí. Čižnár si vše zopakoval i v 17. minutě.

Hned po rozehrání však uhodili i „feťáci“, když si narazil Kalán s Drobným a gólman Draků Michal Kolesnáč poprvé kapituloval. O dvě minutky přidal druhý hodně diskutabilní zářez Fet Clubu Osten. První pětadvacetiminutovku poté uzavřel tradičním „šatňákem“ kdo jiný než Martin Čižnár, když zužitkoval milimetrové přihrávky Škardy.

Ve druhém dějství přidali čtyři přesné zásahy Draci Schveiner a Škarda.

Za Fet Club zamířil dvakrát přesně Kalán a jednou se zapsal do listiny střelců jeho spoluhráč Drobný.

Draci Karlovy Vary 13
Fet Club K. Vary 5

Branky: Martin Čižnár 5, Schveiner 4, Škarda 4 – Kalán 3, Osten, Drobný.
Poločas: 5:2.
Rozhodčí: Adamčík, Vošmik.
ŽK: 1:1 (21. Schveiner – 9. Kalán).
Diváci: 20.
Draci: Michal Kolesnáč (Vacovský) – Škarda, Marián Kolesnáč, Schveiner, Velkoborský, Martin Čižnár, Vysekal, Nykodým.
Fet Club: Jokš – Mrázek, Šott, Knaf, Osten, Kalán, Hrib, Drobný, Lehečka.