Po dobrém výkonu si připsali na své konto čtyři body. Ten první uhráli za bezbrankovou remízu starší dorostenci, a vítězství si pak mohli vychutnat svěřenci trenéra Brože.

Starší dorost
SIAD Most – FC Buldoci 0:0

Domácí nastoupili do utkání posíleni o čtyři hráče ligového dorostu. Zápas načaly oba týmy velmi opatrně a hra se spíše odehrávala především na polovině hřiště, a tak bylo šancí na obou stranách poskrovnu.

Za zmínku však stojí břevno domácího Lafrance, který rozezvučel brankovou konstrukci karlovarské branky.

Buldoci se dostali na dostřel soupeři po rychlých protiútocích, ale v zakončení jim chyběl větší důraz. Největší brankovou příležitost měl v prvním poločase Dušek, ale ke skórování mu po centru Jana Nerada chyběly pouze milimetry.

Po přestávce se pokračovalo na hřišti stejně jako v prvním poločase. Karlovarský tým se snažil dodržet taktiku neinkasovat. Což se nakonec i podařilo. Pokud už se domácí dostali do vyložené šance, stál na svém místě Roman Hemzáček, který držel celou obranu Buldoků nad vodou. Domácí před závěrem utkání zabrali a Buldoci se měli co otáčet. Své by o tom mohli povídat „rozrážeči“ akcí domácího týmu Jaroslav Nerad nebo Pleva. Výbornou práci v karlovarském týmu také odvedli oba útočné hroty Jan Nerad a Strejček.V konečném hodnocení byl bod spravedlivý.

Buldoci nakonec Most udrželi na uzdě, a zaslouženě si tak připsali na své konto velmi cenný bod.

„Kdyby nám před utkáním někdo řekl, že tady získáme nějaký bod, tak bych se zasmál.Už při rozcvičení domácích jsme poznali, že budou silní.V zápase to pak náležitě potvrdili. Most měl šikovné útočníky, a hlavně oba černoši potrápili naší obranu.Kluci si mákli a z bodem jsem maximálně spokojen, protože další mužstva to tady budou mít určitě hodně těžké. Výkonem musíme navázat na první domácí zápas s Neratovicemi – Byškovicemi,“ myslí si trenér Milan Matejka.

FC Buldoci: Nádler – Gotz (86. Burkyt), Jakubík, Hemzáček, Pitra – Němec (82. Kryl), Pleva, Jaroslav Nerad, Dušek – Jan Nerad, Strejček (90. Hudec).
Rozhodčí: Živnůstka – Dočekal, Janeček.
ŽK: 2:6.

Mladší dorost
SIAD Most – FC Buldoci KV 1:3

Buldokům začátek utekl a než se stačili na hřišti pořádně rozkoukat už ve 3. minutě po chybě v obraně prohrávali. Radost domácích však trvala pouhé dvě minuty, když Tolar lobem dokázal brankově využít Sulákovu hlavičku za obranu Mostu a následné zaváhání mosteckého brankáře.

V 15. minutě vybojoval na pravé straně míč Hudec, a jeho centr poslal Tolar opět přesně do mostecké svatyně. Nejhezčí moment duelu přišel v 60. minutě, kdy na polovině vyhrál souboj Marek, který posunul balon k volnému Tolarovi, který mezi obránci našel přihrávkou naběhnutého Hudce. Ten své sólo zakončil, jak se patří, a po kličce gólmanovi zavěsil do prádzdné branky.

„První poločas byl z naší strany kvalitní, rychlé protiútoky dělaly domácím problémy. S druhou částí už spokojen nejsem. Vyzdvihnul bych výborné výkony obou útočníků Hudce a Tolara,“ ohlédl se kouč Brož.

FC Buldoci: Macho – Burkyt, Novotný (75. Shotban), Sulák, Zuzkovič – Marek, Gojkovič (58. Belbl), Bečvář, Riedl (41.Hušek) – Tolar, Hudec.
Branky za Buldoky: Tolar 2, Hudec.
Rozhodčí: Živnůstka – Dočekal, Janeček.
ŽK: 0:1.