IV. třída, skupina A

Dalovice B – Počerny 1:1 (1:0).
Domácí se ujali vedení brankou Perutíka. Za hosty vyrovnal Wojnar. Před 50 diváky odřídil duel rozhodčí Garaj, který pohrozil domácím dvěma a hostům třemi žlutými.

Děpoltovice – Pernink 3:3 (1:1).
První bodovou ztrátu horalů zařídil dvěma brankami Šiler a jednu přidal Geťko. Za hosty se dvakrát trefil Janda a jednu branku přidal Čečák. Před čtyřicítkou fanoušků odpískal zápas arbitr Rádl, který navíc ukázal domácím pět a hostům jednu žlutou.

Stanovice – Hroznětín B 3:0 (2:0).
Vítězství domácím vystříleli dvěma zářezy Hrdý a jedním gólem Míček. Před půl stem diváků odřídil utkání sudí Suchan, který ze své kapsičky ukázal domácím dvě a hostům tři žluté.

IV. třída, skupina B

Chyše C – Otročín 7:1 (3:1).
Jasnou výhru domácího týmu zařídili dvěma góly Pavel Štědronský a Kadlec. Další branky Chyše přidali Lukáš Štědronský, Vojta a Varga. Čestný úspěch hostů zařídil Oslík. Duel odpískal před 40 diváky bez karet rozhodčí Polívka.

Verušičky – Údrč B 2:3 (1:1).
Těsné vítězství hostí měli na svědomí jednobrankoví střelci Záluský, Berky a Gallšneider. Za domácí snižovali Zajíček a Orálek. Před 70 diváky pískal arbitr Rusňák, který pohrozil hostům dvěma žlutými, ke kterým navíc přidal ještě dvě červené.

Stružná – Novosedly 5:1 (2:1).
Jasné vítězství domácích zařídili Vicaň, Brančík, Synek, Poprocký a Gašper. Za hosty korigoval Molek. Před 75 diváky odpískal duel rozhodčí Hrubý, který ukázal domácím jednu žlutou.

Valeč – Kr. Údolí 3:3 (2:1).
Za domácí se v utkání trefili Fronc, Polívka a Zachatý. Za hosty skórovali Frank, Slabý a Kubálek. Zápas odřídil před dvacítkou diváků rozhodčí Kaucký, který ukázal domácím dvě a hostům tři žluté.