Oba týmy se střelecky hodně trápily a doplatily tak na svou střeleckou nemohoucnost. I když galakoncert neproměněných šancí lépe oddirigovali domácí fotbalisté.

Úvod duelu patřil Božičanům, které si vytvořily mírný tlak. Ten vygradoval v první půli brankou Marka Hůlky. Poté začala hrát i Březová, a bylo se na co dívat.

Matadoři Jiskry Beran a Moravec často dokazovali, že ještě nepatří do starého železa. Jejich přihrávky však Sitek nebo Kučera nedokázali brankově využít. Stejně na tom byli i domácí.

Jejich šance pro změnu zazdili Rubáš, Petr mladší a Mokrý. Posledně jmenovaný se dočkal vytouženého gólu před závěrem první půle. Po špatném ofsajd systému hostí a centru Ernsta poslal hlavou podruhé míč za březovského brankáře Frka.

Po změně stran Březová více otevřela hru, přeskupila řady, ale největší slabinu měli hosté v koncovce.

Na domácím gólmanovi si postupně vylámali zuby Markof, Sitek, Osza a Hurban. Božičanští chodili do rychlých protiútoků, ale Petr mladší neměl svůj střelecký den. Stejně jako Rubáš, který po famózním průniku Vladimíra Mládence nedokázal v šestnáctce hostí zúročit jeho přihrávku a svou vizitku poslal vysoko nad.

Božičany – Březová 2:0
Branky: Hůlka, Mokrý.
Poločas: 2:0.
Rozhodčí: Suchan.
ŽK: 1:1.
Diváci: 60.
Božičany: Hacker – Vaverka, Žemlička, Mareš, Kraft – Hůlka, Mládenec, Rubáš, Ernst – Petr mladší, Mokrý (stř. Kabele, Lendl). Trenér: M. Petr.
Březová: Frk – Bartoš, Osza, Hurban, Šenfus – Jíra, Beran, Moravec, Markof – Sitek, Kučera (stř. Kumbera). Trenér: Fr. Kazda.