Po famózním výkonu porazili v nedělním dopoledni silný tým rezervy pražské Slavie. Ta sice po celý první poločas diktovala tempo hry, ale přesto se v utkání ujali vedení domácí fotbalisté. „Hodně důležité bylo, že jsme dali první gól, protože jsme žádné vyložené šance do té doby neměli. Byl to asi zlomový moment utkání,“ myslí si útočník Buldoků Marián Geňo.

Před koncem prvního poločasu pak udeřili Buldoci podruhé, když se po standardní situaci střelecky prosadil stoper Vondráček.

„Druhá branka hosty zmrazila, ale pro nás byla velmi důležitá, jelikož trochu Slavii utlumila, a už tak nekousala,“ vypočítával Geňo. Po změně stran hosté hru ještě více otevřeli, ale svůj tlak nedokázali brankově zúročit.

Ba naopak. V 74. minutě rozhodl o vítězi utkání třetí brankou právě střídající Geňo, který pobyl na hřišti pouhých deset minut. „Do druhého poločasu jsme šli s cílem hrát v klidu zezadu a hlavně jsme nechtěli inkasovat,“ odtajnil taktiku domácího týmu útočník a pokračoval: „Chtěli jsme využít nějaký rychlý brejk, což se nám povedlo. Zaplať pánbůh za to.“

Slávisté se dočkali brankové radosti až v samotném závěru utkání, když se prosadil slávistický útočník Vukovič.

„Bojovali jsme, makali. Myslím si, že vítězství je zasloužené. Chtěli bychom ho věnovat malému Péťovi (pozn. red. syn brankáře Jana Četveríka, který se narodil v pátek),“ uzavřel Marián Geňo.