Ve 23. kole České fotbalové ligy přivítali na svém hřišti rezervu pražské Slavie. V sešívaném dresu se tak mohli představit příchozím divákům například Kalivoda, Šourek nebo Kubásek.

Od samého začátku byli slávisté na podmáčeném hřišti lepším týmem. Více se tlačili do kombinace, ale notně jim chyběla finální přihrávka. Buldoci vystrčili růžky až ve 28. minutě, a hned byly gólové. Přiklepnutí ramenem od Šilhana zužitkoval střelou z hranice šestnáctky Kovařík ve vedoucí branku. Hosté po inkasované brance přidali na obrátkách a svou kombinační hru tlačili především přes Kalivodu. Jejich snažení srazil na bod mrazu ve 40. minutě po přímém kopu kapitána Tichoty hlavou Vondráček.

Po obrátce stran hosté hru otevřeli, a to byla voda na mlýn Buldoků. Rychlé protiútoky postupně nevyužili jak Šilhan, Kotáb, tak i Hrubý. Zastoupit je tak musel až střídající Geňo, který v 74. minutě propasíroval nadvakrát do slávistické svatyně Janáčkův centr. I přesto hosté bojovali a nakonec se dočkali i vytoužené branky. V závěru pak kosmeticky upravil ukazatel skóre po závaru před brankou Buldoků slávistický útočník Vukovič.