V čele jsou stále bez ztráty bodu karlovarští Buldoci, o medailové příčky pak bojují Ostrov a Dalovice, které následují Nová Role a Chyše. Lídrům tabulky se také dařilo střelecky, Ostrovští v Chyši dali devět a naděje Buldoků vyprovodily žáky Štědré s přídělem 21 gólů.

Výsledky 5. kola

FK Nová Role – TJ Vojkovice 1:0 (0:0).
Jediný gól zápasu vstřelil Radek Gabriel. Před desítkou diváků bez karet řídila rozhodčí Jana Václavíková.

TJ Jáchymov – Sokol Pernink 6:2 (1:2).
V souboji horalů dali za domácí po dvou gólech Günther a Leon Horváth a po jednom Botoš a Viktor Horváth. Za hosty skórovali Karchňák a Jaroš. Utkání, které sledovalo 15 diváků, řídil laik.

Sokol Chyše – FK Ostrov B 1:9 (1:1).
Na vítězství hostí měl největší zásluhu střelec čtyř branek Marek Koutný, po jedné pak dali Jakub a Honza Vrbovi, Třeštík, Rybka a Havrilko. Čestný úspěch domácích vstřelil Varga. Před dvěma desítkami diváků řídil rozhodčí Hrubý a vyloučil přitom jednoho z úspěšných střelců Ostrova Honzu Rybku.

Čechie Dalovice – Olympie Hroznětín 4:2
(2:2).
Po dvou brankách vítězů dali Mykhaylyuk a Hlůžek, za hosty se trefili Nápravník a Klas. Utkání, které sledovalo 20 diváků, bez karet řídil rozhodčí Nehasil.

Ajax Kolová – Sokol Útvina 3:3 (2:2).
Branky Ajaxu vstřelili Kadera, Jaroš a Hilitzer, za hosty se dvakrát trefil Haza a jeden gól dal Bindr. Před 10 diváky řídil rozhodčí Dvořák.

FC Buldoci C– Sokol Štědrá 21:0 (8:0).
Po pěti gólech dali Duzbaba s Červenkou, čtyřikrát se trefil Plechatý, dvakrát Hebík a po jedné brance si připsali Eisenhammer, Vondrys, Faber, Mrňka a Lhoták. Utkání, které sledovalo jen 15 diváků, řídil rozhodčí Krása.