Máte jedinečnou možnost, jelikož třetiligoví Buldoci připravili na „umělce“ v Drahovicích dva kvalitně obsazené zimní turnaje.

V kategorii „A“ se utkají o vítězný pohár fotbalisté FK Baník Sokolov B (divize), Slavia Vejprnice (divize), SK Rakovník (divize), Klatovy (divize), Jiskra Hazlov (divize),FK Union Cheb 2001 (ČFL), FC Viktoria Plzeň U19 (ČFL). Dále pak nováček turnaje TJ DDM Stará Role (krajský přebor Karlovarska) a pořádající tým FC Buldoci Karlovy Vary (ČFL). Třetiligoví Buldoci navíc budou obhajovat loňské vítězství v této kategorii.

Rozlosování turnaje kategorie B pro krajské týmy vám přineseme v našem vydání během týdne.

Karlovarský zimní turnaj "A" - rozlosování

12. ledna, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – FK Baník Sokolov B (Drahovice UMT)
12.45 FK Union Cheb 2001 – Klatovy (Drahovice UMT)
14.00 Viktoria Plzeň U19 – Jiskra Hazlov (Plzeň-Skvrňany UMT)

13. ledna, neděle
10.45 TJ DDM Stará Role – SK Rakovník (Drahovice UMT)

18. ledna, pátek
11.00 Viktoria Plzeň U19 – FK Baník Sokolov B (Drahovice UMT)

19. ledna, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – FK Union Cheb (Drahovice UMT)
12.45 Jiskra Hazlov – Slavia Vejprnice (Drahovice UMT)

20. ledna, neděle
10.45 Klatovy – DDM Stará Role (Drahovice UMT)

26. ledna, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – DDM Stará Role (Drahovice UMT)
12.45 Baník Sokolov B – Union Cheb (Drahovice UMT)
14.00 Viktoria Plzeň U19 – Vejprnice (Plzeň-Skvrňany UMT)

27. ledna, neděle
10.45 Rakovník – Jiskra Hazlov (Drahovice UMT)

2. února, sobota
12.45 DDM Stará Role – Union Cheb (Drahovice UMT)

3. února, neděle
10.45 Baník Sokolov – Slavia Vejprnice (Drahovice UMT)
12.45 Klatovy – Jiskra Hazlov (Drahovice UMT)
14.00 Viktoria Plzeň U19 – Rakovník (Plzeň-Skvrňany UMT)

9. února, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – Jiskra Hazlov Drahovice UMT
12.45 DDM Stará Role – Baník Sokolov B Drahovice UMT
14.00 Viktoria Plzen U19 – Klatovy Plzeň-Skvrňany UMT

10. února, neděle
10.45 Slavia Vejprnice – Rakovník (Drahovice UMT)

14. února, čtvrtek
14.30 FC Buldoci K. Vary – Viktoria Plzeň U19 (Drahovice UMT)

16. února, sobota
10.45 Union Cheb – Jiskra Hazlov (Drahovice UMT)
12.45 Baník Sokolov B – Rakovník (Drahovice UMT)

17. února, neděle
10.45 Klatovy – Slavia Vejprnice (Drahovice UMT)

22. února, pátek
11.00 Viktoria Plzeň U19 – Union Cheb (Drahovice UMT)

23. února, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – Slavia Vejprnice (Drahovice UMT)
12.45 Rakovník – Klatovy (Drahovice UMT)

24. února, neděle
10.45 Jiskra Hazlov – DDM Stará Role (Drahovice UMT)

1. března, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – Rakovník (Drahovice UMT)
12.45 Union Cheb – Slavia Vejprnice (Drahovice UMT)

2. března, neděle
10.45 Baník Sokolov – Klatovy (Drahovice UMT)
12.45 Viktoria Plzeň U19 – DDM Stará Role (Drahovice UMT)

8. března, sobota
10.45 FC Buldoci K. Vary – Klatovy (Drahovice UMT)
12.45 Rakovník – Union Cheb (Drahovice UMT)

9. března, neděle
10.45 Slavia Vejprnice – DDM Stará Role (Drahovice UMT)
12.45 Jiskra Hazlov – Baník Sokolov B (Drahovice UMT)