V přípravném utkání třetiligových Buldoků s týmem Toužimi, které se hrálo na „umělce“ v Drahovicích, toho v první pětačtyřicetiminutovce moc fotbalového k vidění nebylo. Účastník krajského přeboru odolával, seč mohl, a Buldoci jen těžko překonávali obranný val hostů.

Ten poprvé prolomil Lukáš Hrubý, když jeho chladnokrevný průnik proměnil ve vedoucí branku Václav Ušák.

Co se ale nestalo!

Ve 31. minutě nevěděl toužimský Čermák co s míčem, a tak ho z pětadvaceti metrů pustil lobem na branku Buldoků a gólman Četverík se mohl jen červenat.

Neuběhlo ani šest minut a Buldoci opět vedli. Dvorní nahrávač Hrubý opět vypracoval „tutovku“ Ušákovi, který se podruhé v utkání nemýlil. Po změně stran Buldoci zlepšili pohyb, kombinaci a začali i proměňovat své brankové příležitosti. Dvě branky vstřelil střídající útočník Marián Geňo a po úvodním trápení se střelecky prosadil i Jan Kotáb. Další dva zářezy měl na svědomí Karel Tichota. Ten druhý z přímého kopu.

Galakoncert poté zavřel v 86. minutě Jan Kotáb.

Když už rozhodčí upískával konec zápasu, napřáhl z dvaceti metrů Lukáš Hrubý a po deváté překonal toužimského brankáře. Bohužel jeho gólová tečka už vyšuměla do prázdna.

FC Buldoci Karlovy Vary 8
SK Toužim 1

Branky: Ušák 2, Kotáb 2, Tichota 2, Geňo 2 – Čermák.
Poločas: 2:1.
Rozhodčí: Bouše – Nehasil, Kozák.
Diváci: 70.
FC Buldoci: Četverík – Řezáč, Oslovič, Vondráček, Kubice – Ušák, Tichota, Čižnár, Hrubý – Janáček, Kotáb (stř. Geňo, Zápotocký, Staněk, Psohlavec). Trenér: Stanislav Procházka.
SK Toužim: Kolář – Čermák, M. Hejkal, Tichý, Malec – Marzouk, J. Šulc, Nezval, Borek – P. Šulc, Šimek (stř. Hejna, Hudec, J. Hejkal, Kanát, Věneček). Trenér: Marek Daněk.

Ve druhém utkání kategorie A remizoval v Drahovicích tým Hazlova s mužstvem Vejprnic 1:1.