V sobotu od 14.30 hodin nastoupí ve Vlašimi do třetiligového kolotoče karlovarští Buldoci. Soupeřem jim bude místní jedenáctka FC Graffinu.

V podzimní části Buldoci v domácím prostředí Vlašim v úvodním kole třetí ligy udolali v poměru 2:0 brankami Vondráčka a Kalána. Teď je však čeká proti aktuálně druhému týmu ČFL úplně jiné utkání. Buldoci prošli během zimní přestávky velkou rekonstrukcí. Do týmu zamířilo pět nových tváří, které by měly mužstvu z lázní pomoci do horních pater tabulky.

„Nevíme, kdo bude z hráčů v sobotním utkání k dispozici. Pět hráčů má zdravotní problémy. I přesto nejedeme do Vlašimi prohrát,“ varuje soupeře asistent Buldoků Jiří Schveiner a pokračoval: „Bod by byl dobrý, tři body výborné.“

V dresu Graffinu by se tak měl představit po boku exslávistického beka Milana Zachariáše i exkarlovarský Martin Schuster. „Ve Vlašimi jsem na půlročním hostování. Určitě budeme chtít Karlovy Vary porazit, jelikož hrajeme doma a chceme se udržet na druhém místě tabulky,“ přeje si Martin Schuster.