Po bodu, který vybojovali svěřenci trenéra Stanislav Purkarta v domácím prostředí v duelu s rezervou Budějovic, vyšli v dalších dvou utkáních hraných na hřištích soupeřů i přes kvalitní výkon bodově naprázdno. A to zásluhou své střelecké `potence`!

„V Sezimově Ústí i v Liberci jsme si v utkání vytvořili několik stoprocentních šancí, bohužel jsme je ale nedokázali využít,“ řekl pro náš Deník po prohraném utkání pod Ještědem Stanislav Purkart. V neděli čeká jeho družinu další velký boj.

V neděli od 10.30 hodin přivítají Buldoci v Drahovicích osmý tým třetiligové tabulky Jablonec B. „Na utkání se připravujeme jako na každé jiné. Jen jsme se více zaměřili na útočnou fázi,“ vypočítával kouč. A ví, proč jeho tým vstřelil v posledních třech utkáních pouhé dvě branky. Anglický týden navíc značně zamotal třetiligovou tabulku.

Od čtvrtého místa do sedmnáctého je bodový rozdíl mezi týmy jen minimální. Pokud tým vyhraje může se vyhoupnout do horních pater tabulky. V opačném případě může spadnout až do sestupové propasti. „Tabulka je neskutečně vyrovnaná,“ zamyslel se trenér a hned dodal: „Proti Jablonci chceme hrát stejným stylem jako předchozí utkání, jen musíme proměnit naše vypracované šance. Navíc hrajeme doma a chceme bodovat naplno.“

K dispozici ale trenérovi v nedělním dopoledni nebudou zraněný Milan Čižnár a karetní hříšník kapitán Karel Tichota. „Zdravotní problémy měli rovněž Janáček a Kalán, ale oba by měli být v neděli už k dispozici,“ hlásí dobrou zprávu pro fanoušky Buldoků Purkart.