Ve včerejším dopoledni na drahovické „umělce“ nenašli tentokrát správný recept na fotbalisty Kolína, kterému podlehli 0:2. Mizerný fotbal tak zhlédlo 264 diváků.

Právě druhý jmenovaný po čtvrhodině hry rozezvonil břevno Četveríkovy branky. Buldoci se viditelně v utkání herně trápili. Hráčům chyběl potřebný pohyb, přesná přihrávka a tak potřebný gól. Hosté potom po zbytek utkání vyučovali Buldoky právě jejich zbraněmi. Ve 35. minutě si dokonce domácí vstřelili vlastní branku, kterou měl na svědomí Zbyněk Vondráček.

O pět minut později už hosté vedli o dvě branky. Opět využili standardní situace, tentokráte přesně zamířil kanonýr Šourek. Největší šanci domácích měl na hlavě Miloslav Čertík, ale kolínský brankář ji s velkou bravurou zneškodnil. Jak přibýval čas, hráli domácí v křeči a z té se dostali až po závěrečném hvizdu nepřesného arbitra Mudry.

Domácí alespoň bojovali, ale to na body v třetiligové soutěži prostě nestačí. Buldoci tak opět vyšli střelecky i bodově naprázdno. Sto osmdesát minut už nedokázali soupeři vstřelit ani branku.

Související článek: Buldoci opět padli