Starší dorost porazil Neratovice rozdílem třídy, a to zásluhou kanonýra Duška, který nasázel soupeři hned tři branky.

Starší dorost

Neratovice – FC Buldoci 2:5
Do utkání lépe vstoupili Buldoci, kteří ukázali svou sílu. Svou převahu poté vyjádřili i brankově. Postaral se o to především střelecky disponovaný Buldok Jakub Dušek. I když se domácí snažili, na lepší výsledek už to nestačilo. Góly Plevy a Jana Nerada je definitivně srazily do kolen.

Branky: Dušek 3. Pleva, Nerad.
FC Buldoci: Bojčuk - Pitra, Hemzáček, Jakubík, Götz - Valvoda, Nerad Jan, Němec (Dobrý), Dušek - Strejček, Pleva (Dušek).

Mladší dorost

Neratovice – FC Buldoci 4:2
Mladší dorostenci Buldoků toho moc v Neratovicích nepředvedli. Již v 5. minutě se domácí ujali vedení po standardní situaci, a když ze stejné situace přidali i druhou branku, nevypadalo to s hosty z lázní nijak valně. Buldoci korigovali skóre po akci Slakopera, když si domácí jeho střelecký pokus srazili do své branky. V závěru první půle poté udeřily opět Neratovice z další standardní situace.

„Z naší strany to byl nejhůře odehraný zápas v sezoně. Laxní přístup hráčů v první polovině utkání rozhodl o stavu a vývoji utkání,“ zlobil se vedoucí karlovarského týmu Tomáš Zuzkovič. Ve druhé půli Buldoci zlepšili pohyb a kombinaci a v 58. minutě se mohli podruhé radovat ze vstřeleného gólu, když Tolar vybídl ke skórování Slakopera a ten nezaváhal. „Po této brance jsme měli mírnou převahu, ale bohužel branka už do sítě soupeře z toho nepadla. V 68. minutě domácí definitivně uzavřeli stav utkání, když jejich hráč přešel přes naše čtyři hráče a nekompromisně zavěsil,“ vysvětloval Zuzkovič.

Branky: vlastní, Slakoper.
FC Buldoci: Štěpanovský - Burkyt, Bečvář, Zuzkovič, Falář - Frančík, Slakoper, Gojkovič, Novotný - Faber (47. Riedl), Tolar.

Starší žáci

FC Buldoci – FŠ Most 1:2
O poznání hůře si vedli starší žáci Buldoků, kteří v domácím prostředí podlehli po neslaném výkonu hráčům Fotbalové školy Most. I když Buldoci ujali vedení brankou Hlůška, nakonec však odešli ze hřiště se sklopenou hlavou.

Branka: Hlůšek.
FC Buldoci: Horňáček - Matejka, Světlík, Korb, Fárek - Friedl (59. Laur), Plechatý, Vild, Duzbaba (36. Patík) - Kovanda (46. Mudra), Hlůšek.

Mladší žáci

FC Buldoci – FŠ Most 7:0
Mladší žáci Buldoků v duelu s Mostem své starší kolegy pomstili se vším všudy. Od úvodních minut mladší Buldoci zatlačili soupeře na jeho polovinu a svůj tlak korunovali ve 13. minutě první brankou. Lhotákova kolmice našla zcela volného Kratochvíla a ten nezaváhal.

Ve 24. minutě vybojoval míč před šestnáctkou Buldoků Richtárech, který zakončil své sólo před celé hřiště milimetrovou přihrávkou na Kratochvíla a ten pobídnutou šancí nepohrdl. O pět minut později přidal hlavou třetí zářez Buldoků Bošiak, který dokonale zužitkoval příhru od Červenky.

„Téměř všechny naše akce v prvním poločase, ale hlavně ty gólové, byly velice pohledné,“ ohlédl se za prvním poločasem trenér Buldoků Jaroslav Červenka.

Ve druhém poločase Buldoci pokračovali ve velmi dobrém výkonu. Nejdříve proměnil přímý kop Červenka a další branku přidal Horvát. Vše pak zpečetil přesnou ranou Richtárech.

„Výkony našeho mužstva v podzimní části byly hodně nevyrovnané. Až poslední tři zápasy jsme odehráli zhruba podle našich představ. Utkání s Mostem nám vyšlo snad ve všech směrech. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon. Škoda že podzimní část je už za námi. Doufám, že se nám podaří na tyto výkony navázat i v jarní části soutěže,“ přeje si Červenka.

Branky: Kratochvíl 2, Červenka 2, Bošiak, Richtárech.
FC Buldoci: Povinský Patrik – Kovanda, Lulák, Richtárech, Řezáč - Janda, Lhoták, Červenka, Bošiak - Kratochvíl, Horvát (stř. Hušek, Kalianko, Királyi).