V domácím prostředí rozebral tým Štědré rozdílem třídy a připsal si tak své první jarní vítězství. Z letargie se probudili i fotbalisté Kolové, kteří tentokrát nezaváhali a na domácí půdě porazili Vojkovice.

Dařilo se i nováčkovi soutěže Božičanům, které si odvezly skalp Hájku. V derby mezi Doubím a Březovou to dlouho vypadalo na dělbu bodů. Ve druhém poločase ji však odmítl střelec vítězného gólu březovský Šenfus. Květnová rozhodla o svém vítězství v Nejdku až parádní druhou pětačtyřicetiminutovkou.

Kolová – Vojkovice 2:0 (2:0).
Domácím zajistily výhru již v prvním poločase branky Jana Hlavína a Petra Buchteleho. Utkání odpískal před třiceti diváky rozhodčí Zázvorka.
ŽK: 2:1.

Doubí – Březová 2:3 (1:1).
Utkání, které se hrálo na podmáčeném terénu v Doubí, zvládli lépe hráči Březové. V prvním poločase se trefil za domácí Marek Koča a za hosty Tomáš Beran. Po obrátce stran se trefil za Doubí přesně mezi tři tyče Tomáš Stolín. Hosté však kontrovali brankami Marka Richtera a Miroslava Šenfuse. Duel odpískal před čtyřiceti diváky arbitr Karban.
ŽK: 2:2.

Sadov – Štědrá 3:0 (3:0).
Překvapivé vítězství vybojovali domácí fotbalisté už v prvním poločase. První branku Sadova vstřelil Petr Doležal, hned nato zamířil do branky Štědré Jakub Konrád, a vše uzavřel třetím zářezem Roman Dyk. Zápas řídil před třicítkou diváků s velkým přehledem a bez karet rozhodčí Karban.

Hájek – Božičany 1:4 (1:2).
V první pětačtyřicetiminutovce se mezi tři tyče trefili domácí Roman Faktor a za hosty Marcel Petr junior. Po obrátce stran Božičanští přidali na obrátkách a jejich další branky stříleli Vladimír Mládenec, Filip Mareš a svou druhou trefu v utkání zaznamenal Marcel Petr junior. Před dvacítkou diváků odřídil duel bez karet laik.

Nejdek B – Květnová 1:4 (0:0).
Po bezbrankovém prvním poločase se strhl ve druhém dějství zápasu na hřišti v Nejdku doslova gólový uragán. Čtyři branky Květnové měli na svědomí kanonýři Vlasák, Bidovský, Wilander a Holubička. Za domácí vstřelil čestný úspěch ze značky pokutového kopu Rejcha. Před 30 diváky pískal zápas sudí Hrubý.
ŽK: 2:1.