V duelu útoků tak byl k vidění pohledný fotbal, který byl navíc prošpikován mezerami v obranných řadách obou týmů. Vše podstatné se tak odehrálo v prvním poločase, ve kterém padly všechny branky.

Již ve 4. minutě podcenil oblouček domácího Gvizda bukovanský brankář Balada, který tak lacino daroval domácím hráčům vedení. Hostům se v první patnáctiminutovce nedařila kombinace a navíc jim chyběla finální přihrávka, domácí však toho nedokázali brankově využít. Bukovany se poté na hřišti rozkoukaly a domácím začaly pořádně zatápět. V 10. minutě se dočkaly i vyrovnání z kopaček Kanise, který prošel novosedelskou obranou jak „nůž máslem“ a s přehledem zavěsil. Hosté se tak dostali na koně, ale z toho se sami poslali dolů. Ve 20. minutě chybnou přihrávku do středu hřiště zachytil novosedelský Gvizd a své sólo zakončil přesnou ranou. O chvilku později opět hosté špatně rozehráli, a domácí Zajačík tak po samostatném úniku nadvakrát překonal bukovanského gólmana Baladu. Hosté však nesložili zbraně a zapnuly plyn na plné obrátky. To se jim vyplatilo ve 43. minutě, kdy snížili Skribkem.

Ve druhém poločase otevřely Bukovany ještě více hru, a tak střídal jeden útok druhý, ale branky se už diváci nedočkali. Za zmínku stojí akorát přímý kop hostujícího kapitána Pařila, který skončil těsně nad domácí svatyní. Bukovany byly ve druhém poločase lepším týmem, a prohra pro ně může být krutá, ale fotbal se nehraje na krásu, ale na góly.

N. Sedlo B – Bukovany 3:2
Branky: 4. a 20. Gvizd, 25. Zajačík – 10. Kanis, 43. Skribek.
Poločas: 3:2.
Rozhodčí: Bušek.
ŽK: 1:1.
Diváci: 80.
N. Sedlo: John – Gbur, Procházka, Poupě, Pešák (78. Varga) – Farkaš (66. Rajtšlégr), Gvizd, Pinc (87. Rubáš), Jelínek – Kovařík, Zajačík. Trenér: Milan Kubelka.
Bukovany: Balada – Mika, Kanis, Bezděkovský, Souček – Bílek, Kukla, Závorka, Pařil – Skribek (59. Fischer), Janoušek. Trenér: Martin Mlej.