Překvapivou výhru rezervy Nového Sedla dirigoval Gvizd

NOVÉ SEDLO - Velké překvapení se zrodilo v 7. kole I. B třídy na stadionu Nového Sedla, kde porazila místní rezerva ještě před zápasem aktuálně druhý tým tabulky Bukovany.

26.9.2007

Překvapivá výhra se zrodila na hřišti Nového Sedla, odkud s prázdnou odjeli hráči Bukovan.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

V duelu útoků tak byl k vidění pohledný fotbal, který byl navíc prošpikován mezerami v obranných řadách obou týmů. Vše podstatné se tak odehrálo v prvním poločase, ve kterém padly všechny branky.

Již ve 4. minutě podcenil oblouček domácího Gvizda bukovanský brankář Balada, který tak lacino daroval domácím hráčům vedení. Hostům se v první patnáctiminutovce nedařila kombinace a navíc jim chyběla finální přihrávka, domácí však toho nedokázali brankově využít. Bukovany se poté na hřišti rozkoukaly a domácím začaly pořádně zatápět. V 10. minutě se dočkaly i vyrovnání z kopaček Kanise, který prošel novosedelskou obranou jak „nůž máslem“ a s přehledem zavěsil. Hosté se tak dostali na koně, ale z toho se sami poslali dolů. Ve 20. minutě chybnou přihrávku do středu hřiště zachytil novosedelský Gvizd a své sólo zakončil přesnou ranou. O chvilku později opět hosté špatně rozehráli, a domácí Zajačík tak po samostatném úniku nadvakrát překonal bukovanského gólmana Baladu. Hosté však nesložili zbraně a zapnuly plyn na plné obrátky. To se jim vyplatilo ve 43. minutě, kdy snížili Skribkem.

Ve druhém poločase otevřely Bukovany ještě více hru, a tak střídal jeden útok druhý, ale branky se už diváci nedočkali. Za zmínku stojí akorát přímý kop hostujícího kapitána Pařila, který skončil těsně nad domácí svatyní. Bukovany byly ve druhém poločase lepším týmem, a prohra pro ně může být krutá, ale fotbal se nehraje na krásu, ale na góly.

N. Sedlo B – Bukovany 3:2
Branky: 4. a 20. Gvizd, 25. Zajačík – 10. Kanis, 43. Skribek.
Poločas: 3:2.
Rozhodčí: Bušek.
ŽK: 1:1.
Diváci: 80.
N. Sedlo: John – Gbur, Procházka, Poupě, Pešák (78. Varga) – Farkaš (66. Rajtšlégr), Gvizd, Pinc (87. Rubáš), Jelínek – Kovařík, Zajačík. Trenér: Milan Kubelka.
Bukovany: Balada – Mika, Kanis, Bezděkovský, Souček – Bílek, Kukla, Závorka, Pařil – Skribek (59. Fischer), Janoušek. Trenér: Martin Mlej.

26.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 900 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK / SERVÍRKA VIP francouzské restaurace. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20900 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT: , telefonicky 353206014, či osobně, emailem HR@imperial-group.cz , , Imperial Karlovy Vary a.s., české lázně, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici , , ČÍŠNÍK/SERVÍRKA VIP RESTAURACE , , NABÍZÍME: , * možnost ubytování , * získání zkušeností z prestižního 5* hotelu pod vedením špičkových profesionálů, , * placené zdravotní volno "Sick Days" , * celodenní personální strava za 30,- Kč, * zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..) , * příjemné pracovní prostředí , , PRACOVNÍ NÁPLŇ: , * příprava a aranžování místností a tabulí, přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů, přijímání objednávek, servírování a vydávání pokrmů a nápojů, dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování apod.), ošetřování a nalévání nápojů, účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí , , POŽADUJEME: , * vyučení v oboru, praxe výhodou , * požadujeme profesní znalost AJ; RJ a NJ výhodou, , Místo výkonu práce: Hotel Imperial. Pracoviště: Imperial karlovy vary a. s. - 000, U Imperiálu, č.p. 7, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Zuzana Zátková, +420 353 206 048. Výroba - Výroba Správci objektů 8 000 Kč Správci objektů ŠKOLNÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč, mzda max. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŠKOLNÍK, Kontakt: pí Dietlová Markéta, tel.: 353 585 603 (PO - PÁ od 8:00 - 14:30), e-mail: karlovyvary@trivis.cz, Zajišťování drobných oprav, zimní úklid v okolí budovy, údržba budovy školy, apod.. Pracoviště: Trivis - střední škola veřejnoprávní karlovy vary, s.r.o. - 001, T. G. Masaryka, č.p. 559, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Markéta Dietlová, +420 353 585 603. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 28 000 Kč Všeobecné sestry s osvědčením ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: osobně 9-14 hod, telefonicky, e-mailem, Praxe výhodou, práce na směnný provoz., Nabízíme: Týden dovolené navíc, osobní ohodnocení, bonus za odpracované roky, příjemný kolektiv v malé rodinné firmě.. Pracoviště: Domov pro seniory květinka s.r.o. - 001, Krušnohorská, č.p. 788, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: Sabina Fialková, +420 773 680 518. Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 21 000 Kč Barmani BARMAN/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: BARMAN/KA, Kontakt: e-mail: christinablahova2712@gmail.com, Znalost AJ, NJ, RJ.. Pracoviště: Lenprom s.r.o. - 003, Bělehradská, č.p. 1042, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Kontakt, .

Viktoriáni uspěli, vyšlápli si na Sedlčany

Karlovarská Slavia remizovala ve Fortuna ČFL s týmem Litoměřicka (ve žlutomodrém) 2:2.