Diváci viděli nejen čtyři branky v síti Sokola, ale také tři žluté a dvě červené karty.

„V první půli jsme odehráli s Hroznětínem vyrovnanou partii. Ve druhém poločase jsme si pak vytvořili i převahu,“ zamyslel se útvinský předseda Vít Červenka a hned dodal: „Poté jsme pak dostali během jedné minuty dvě červené karty, a bylo vymalováno.“

Útvina se netají cílem vrátit se po roční odmlce mezi krajskou smetánku. „Utkání prohráváme jen díky nedisciplinovanosti našich hráčů, prostě takhle se fotbal nedá dělat, pokud chceme postoupit. Je to jak přístupem hráčů k utkání, tak i k tréninkům,“ zlobil se Červenka a pokračoval: „I v Hroznětíně jsme v tomto ohledu zklamali. Nejsem spokojen s přístupem hráčů, kteří jakoby byli i nebyli na utkání. Chybí tam víc srdíčka.“

K utkání ale nastoupil tým Útviny opět oslaben. Chyběli zranění Straka s Ficíkem a Dvorský zamířil do Opavy, kde si své ´ano´ řekl žilinský hráč Pavel Devátý, který dříve okusil i dres karlovarských Buldoků.

„Dvorský byl na svatbě Pavlu Devátému, kterému bychom tak chtěli dodatečně popřát za náš klub hodně štestí v manželském svazku,“ najel na jinou notu Červenka.

V samotném utkání však přišel i o dalšího hráče. „Navíc se nám v úvodu duelu zranil Martin Sitek, který si utrhl vnitřní meniskus a dnes byl měl být už po operaci. Takže pro nás to bude další velká ztráta,“ smutně říká předseda.