Výhrou si tak Chodov upevnil v tabulce konečné druhé místo.

FK Nová Role – Chodov 1:5
Na dohrávku turnaje nebudou novorolští fotbalisté rádi vzpomínat. Tým Chodova jim nadělil nepopulárního „bůra“. Velkou zásluhu na tom měl zejména autor dvou branek Spartaku Šustr. Další branky nasázeli hráčům z města porcelánu Bulíček, Kaňok a nová akvizice v týmu Chodova Macák. Za Novou Roli vstřelil čestný úspěch benjamínek Zdeněk Kratochvíl.

Nejlepším střelcem kategorie B se stal toužimský kanonýr Miroslav Hotěk, který zatížil konta soupeřů pěti góly. Druhou příčku si vystříleli hned tři čtyřgóloví hráči – ostrovský Petr Šott, „buldok“ Jakub Dušek a Josef Gvizd ze Spartaku Chodov. Na bronzový stupínek pak vystoupalo šest střelců se třemi zásahy – Jiří Vodrážka (Nová Role), Pavel Šulc (Toužim), Jan Semivan (Ostrov), Petr Pleva (FC Buldoci U19), Ondřej Šustr a Radek Kaňok (oba Chodov).

Hráči Buldoků obhájili „titul“

V kategorii A opět triumfovali fotbalisté Buldoků, kteří tak obhájili loňské vítězství. V sobotu si to pak rozdají o konečné druhé místo týmy Rakovníka a Unionu Cheb.

Celý turnaj pak uzavře duel Hazlova, který prověří v generálce na divizní soutěže juniorka Baníku Sokolov. V tabulce střelců se drží prozatím na první příčce karlovarský Karel Tichota a rakovnický Franěk.

Na korunku střelce turnaje však může myslet ještě hazlovský Bauer či starorolský Ozom. Vše se rozhodne ve zbývajících zápasech turnaje, které jsou na programu již tento víkend.