Udály se dvě velká překvapení a o obě se postarali hráči Black Sheepu.

Black Sheep : Car–X 4:4
V prvním zápase, do kterého „Černé ovce“ nastoupily, se urodilo hned první překvapení. Hráči Car – X se do svého soupeře pustili s vervou sobě vlastní a dokázali se svým soupeřem udržet krok po celý zápas. V poločase byl stav vyrovnaný 2:2. Za domácí se střelecky dokázal prosadit Jan Budil, který dal dokonce dvě branky. K těm navíc po jedné trefě přidali Raška a Kunc. Branky Car–X vsítil jediný hráč, a to Lorenc. Žlutou kartu obdržel Kolárik z Car–X.

Rudá Hvězda : AC Žízeň 3:8
Hráči z mužstva „Žízně“ od počátku zápasu určovali tempo hry. V poločase vedli už 3:1 a bylo jenom otázkou času, kolik nováčkovi soutěže nakonec nastřílejí branek. Za Rudou Hvězdu se dokázali střelecky prosadit Vondráček, Kaplan a Hlavatý. Za „žíznivce“ se trefili Chaloupek a Brichcín, kteří dal po třech brankách, a dvě další přidal Tomášek.

Atletiko Sokolov : PV–Servis 3:6
Atletiko Sokolov vstoupilo do utkání lépe nežli „servismani“. V poločase vedli 2:1. Sice po obrátce stran přidali i třetí branku, ale pak se nastartoval brankostroj hráčů PV–Servisu, kteří nejen vyrovnali, ale celé utkání otočili. Za Atletiko se trefili Bečka, Bural a Walta. V dresu PV–Servisu se dokázali střelecky prosadit dvakrát Petřík, Dvořák a Sypták.

Black Sheep : Otovice B 12:1
Hráči Sausforku se zřejmě velice špatně vyspali a po utkání museli být rádi, že už zápas skončil. Druhé utkání, do kterého futsalisté Bleck Sheepu v neděli nastoupili, se změnilo v exhibici. V poločase rezerva Otovic prohrávala už 0:4 a bylo otákou času na jakém čísle se skóre zastaví. Druhé dějství se změnilo v kanonádu domácích. V černých dresech „ovcí“ se nejvícekrát trefil Kunc. Vsítil celkem čtyři branky. Po třech brankách si na své konto připsali Raška a Kulhánek. Dvě branky přidal Raška. Čestný úspěch hostů vstřelil Křeháček. Jedinou kartu (žlutou) uviděl Pavel Kadlec z Otovic.

V čele přeboru je stále Sausfork Otovice B s jednobodovým náskokem na Black Sheep. Tabulku uzavírá Rudá Hvězda. Další kolo se v hale Lokomotivy v Karlových Varech v Jízdárenské ulici uskuteční až v neděli 10. února.